#2015-12-21 00:59:16 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Hej! Znacie może jakieś godne polecenia gospodarstwo agroturystyczne w centrum Polski, gdzieś niedaleko Warszawy, Łodzi albo Poznania? Poszukuję takiego gospodarstwa, bo sama mieszkam w środkowej Polsce i nie chcę wyjeżdżać daleko na urlop, a słyszałam, ze w niektórych gospodarstwach można fajnie odpocząć i miło spędzić czas?
#2015-12-21 03:40:14 

Hiacynta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Ełk

Wiek: 29

Ja znam takie jedno gospodarstwo, a właściwie całą osadę agroturystyczną. Składa się z trzech domków letniskowych, które przez cały rok są dostępne dla gości. O tej osadzie, jej specyfice i położeniu, możesz poczytać na stronie internetowej http://www.brzezina-agroturystyka.pl/. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to służę pomocą.
#2015-12-21 05:18:34 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Wszystko wygląda wspaniale, choc nie jestem pewna, czy będzie mnie stać na wynajecie takiego domku, bo moja rodzina liczy tylko trzech członków, a za jeden domek, bez względu na to, ile osób w nim mieszka, jest stała opłata na dobę.
#2015-12-21 05:54:51 

Hiacynta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Ełk

Wiek: 29

Rozumiem, ale może uda Ci się znaleźć drugą zaprzyjaźnioną rodzinkę albo parę, z która moglibyście wspólnie wynająć jeden domek? Pomieścicie się bez problemu.
#2015-12-21 06:38:15 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Musiałabym popytać wśród znajomych i jeszcze przedystkutowac ten temat wspólnie z mężem. Ale Twoja propozycja agroturystyki na Kujawach wydaje się naprawdę zachęcająca.
#2015-12-21 09:16:16 

Hiacynta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Ełk

Wiek: 29

No musicie to przemyśleć, ale moim zdaniem naprawdę warto. Nie dość, że mielibyście do dyspozycji nowoczesny i świetnie urządzony domek, to mielibyście dookoła mnóstwo atrakcji i moglibyście osobiście doświadczyć uroków wiejskiego życia.
#2015-12-21 09:45:29 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Jestem coraz bardziej zainteresowana takimi wczasami nad jeziorem. Znalazłam więcej informacji o ofercie gospodarzy tego ośrodka pod adresem http://www.brzezina-agroturystyka.pl/wczasy-nad-jeziorem/. Za wyborem ich propozycji przemawiają także dobra lokalizacja, łatwy dojazd oraz znajdujące się nieopodal atrakcje, np. park jurajski w Rogowie, muzeum regionalne w Żninie, a także osada kultury łużyckiej w Biskupinie.
#2015-12-21 12:23:50 

Hiacynta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Ełk

Wiek: 29

No to chyba się przekonałaś do spędzenia tam wakacji. A co na to Twój mąż? Też jest zainteresowany czy kręci nosem?
#2015-12-21 13:38:59 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Jeszcze mu nie mówiłam, ale chyba jeszcze dziś pokażę mu to, co znalazłam w Internecie na temat tej oferty. Mam nadzieję, ze też mu się spodoba.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015