#2019-10-28 07:54:54 

Holera

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Frombork

Wiek: 17

Cześć. Interesuje mnie to, jaka jest cena pozycjonowania strony w Internecie. Może ktoś ma jakieś aktualne informacje w tym temacie?
#2019-10-28 10:03:23 

Pajper

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Augustów

Wiek: 19

No niestety trudno znaleźć w necie wiarygodny cennik, bo z tego co zauważyłem, nie ma czegoś takiego jak stała cena pozycjonowania strony internetowej. Ja gdy szukałem wyceny swojej witryny, trafiłem na cennik o charakterze mocno orientacyjnym, który opierał się na pewnych przybliżonych szacunkach. Orientacyjna cena pozycjonowania strony internetowej wynosiła tam ok. 500 złotych na miesiąc w ramach umowy abonamentowej.
#2019-10-28 11:44:50 

Holera

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Frombork

Wiek: 17

Dzięki, to już jest dla mnie cenna informacja. Taka opłata wydaje mi się całkiem przyzwoita. A czy istnieje mozliwość opłacania pozycjonowania strony bez umowy abonamentowej?
#2019-10-28 13:09:07 

Pajper

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Augustów

Wiek: 19

Tak, doświadczone agencje SEO oferują też inne formy rozliczeń, np. płatność za konkretne efekty pracy pozycjonerów. Według mnie jednak rozliczenia w ramach abonamentu są lepsze, bo zakładają pracę z większą ilością słów kluczowych, a poza tym pozwalają na bieżąco dostosowywać działania do zmian, jakie zachodzą na witrynie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015