#2018-07-16 02:05:04 

Kosimos

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Cześć : ) Chciałbym jakoś oryginalnie wyposażyć wnętrze, lecz nie mam pomysłu. Ostatnio w sieci widziałem tanie i nowoczesne lampy loftowe. Muszę oznajmić, że bardzo mi się spodobały. Podoba mi się również oświetlenie nowoczesne, zatem możliwe że sobie takie wybiorę. A możliwe że wy macie jakiś pomysł na oryginalne wnętrze?
#2018-07-16 04:12:20 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Moje nowo nabyte M-3 urządziłam w surowym klimacie, jako że w ostatnim miejscu zamieszkania przesadnie obrosłam przedmiotami, dlatego nie miałam wystarczającej ilości miejsca dla samej siebie. Do przestronnych pomieszczeń znakomicie pasują lampy loftowe, wykonane przede wszystkim z metalu oraz części szklanych. Tego rodzaju żyrandole są od niedawna bardzo modne. Można je kupić np. w e-sklepie EVOLUTION HOME. Galeria posiada w ofercie również innego typu lampy oraz zwierciadła i obrazy przestrzenne.
#2018-07-16 06:10:41 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

Mnie fascynują klasyczne elementy dekoracji mieszkania, ponieważ są pewne oraz ponadczasowe. Podobają mi się sprawdzone wytrzymałe żarówki dekoracyjne, które dodają wnętrzom stylu, czego nie powiedziałabym o nowych źródłach światła. Żarówki tradycyjne doskonale harmonizują z wiszącymi lampami loftowymi, które można umiejscowić zarówno w domach, jak i biurach. Lampy vintage pełnią funkcję praktyczną, jak również estetyczną. Wyróżnia je głównie minimalistyczna konstrukcja, a także kolor czerni oraz mosiądzu.
#2018-07-16 07:51:58 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

Ciekawe pomysły na ładne wnętrze, można odnaleźć w sieci. Kiedy ja chciałam odszukać jakieś lampy, wklikałam w Google hasło: oświetlenie led sufitowe. Sądzę, że to był wspaniały pomysł, bo natychmiast odszukałam odpowiednią lampę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015