#2018-02-14 22:59:36 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Widziałem sporo sposobów na wybielanie zębów w internecie. Niektórzy polecają węgiel aktywny, paski wybielające, naświetlanie z żelem albo inne metody. Zainteresował mnie zestaw z firmy jak w temacie. Korzystał ktoś z was? Ile odcieni udało się wam zejść? Gdzie kupić?
#2018-02-15 00:30:53 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Nie stosowałem tych nakładek, ale od dawna używam pasków i szczerze powiem że jak za tą cenę to naprawdę warto. Jeżeli nie masz mocno żółtych zębów to mi udało się zejść 2 odcienie na jednym opakowaniu ;) Całkiem dobry wynik patrząc na to że zapłaciłem tylko 50 zł :D
#2018-02-15 02:03:32 

Biżuteria

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Tczew

Wiek: 28

Widziałam ten zestaw na stronie aptekamini.pl. Ciężko mi powiedzieć jaka cena jest w normalnym sklepie ale ta apteka ma bardzo niskie ceny w porównaniu do konkurencji. W internecie jest sporo opinii więc chyba jest to dość skuteczna metoda ;) Może sama sobie zamówię.
#2018-02-15 02:32:53 

Hiacynta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Ełk

Wiek: 29

Nie muszę wam chyba mówić że nic nie zastąpi wybielania ?:P Jak ktoś ma tylko delikatne przebarwienia to jak najbardziej, ale jak masz mocno żółte żeby i chciał byś odzyskać normalny kolor to szkoda na to pieniędzy. Nie będzie widocznych rezultatów.
#2018-02-15 03:00:19 

Kosimos

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Stosowałem te nakładki z żelem i powiem tak, u mnie efekty są całkiem fajne, co prawda tylko jeden odcień ale i tak miałem dość jasny kolor. Fajne jest to że opakowanie starsza na dość długo, bo jak dobrze dopasujesz nakładki to nie trzeba używać dużo tego żelu. Polecam :)
#2018-02-15 04:07:37 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

Na stronie https://www.aptekamini.pl/home-comfort-i-z-szczeka-zel-2x10ml.html znajdziesz taki zestaw w dobrej cenie ;) Wgl produkty marki dr. martin schwarz mają dobrą opinie więc nie jest to dużo jak za taki zestaw. W innych sklepach trzeba dołożyć jeszcze 20 zł ;) Samo wybielanie jest bardzo proste i co najważniejsze, nie ma bólu zębów!
#2018-02-15 05:32:24 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

No na Apteka MINI znajdziesz też taki fajny zestaw z lampą uv. To taka trochę imitacja prawdziwego zabiegu, ale podobno działa całkiem przyzwoicie. Nie wiem tylko czy za tą cenę efekt będzie taki jak bym chciała :P
#2018-02-15 08:00:53 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Ostatnio widziałem też reklamę gdzieś na fb tego węgla aktywnego. Zawsze mnie zastanawiało jak to jest że taki węgiel pomaga wybielić zęby ale można znaleźć sporo zdjęć z rezultatami i sam byłem mocno zaskoczony :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015