#2017-11-14 06:58:10 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Witam wszystkich. Postanowiłem założyć temat bo jak ktoś interesował się robieniem reklamy w Googlach to zauważył że wartościowe informacje przeplatają się z totalnymi bzdurami także ktoś nie znający się na rzeczy w pewnym momencie nie może posunąć się dalej. Nie wiem czy to celowa robota korporacji żeby ludzie marnowali pieniadze na źle zrobione reklamy ale taka jest prawda. Prosze pisać w tym temacie o metodach na robienie skutecznych reklam, może znacie jakieś szybkie sposoby?
#2017-11-14 09:12:15 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

Raczej wątpię żeby było to jakieś specjalne działanie. Taki jest już internet że za tworzenie instrukcji zabieraja sie czesto ludzie którzy nie maja ani doswiadczenia ani potzebnej wiedzy zeby uczyc innych. Sam temat jest skomplikowany, gdyby taki nie był to nie powstawałyby firmy zajmujące się tylko i wyłacznie reklamą i pozycjonowaniem.
#2017-11-14 09:36:32 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Siemka, nie wiem czy jest sensu zagłebiać się w tematykę skoro oferty zorganizowania profesjonalnej i skutecznej reklamy przez firmy takie jak np Grupa Tense są śmiesznie tanie. Też swojego czasu zastanawiałem się żeby zrobić wszystko samemu ale po dwóch dniach prób podziękowałem i zacząłem szukać kogoś kto zrobi to za mnie.
#2017-11-14 09:55:34 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Szczerze przyznam ze nie przyglądałem się ofertom firm, ale jak już przy tym jesteśmy to nie żałujesz że tak wybrałeś? Długo trwa przygotowanie kampanii?
#2017-11-14 10:21:09 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Nie żałuję bo profesjonalna reklama w Google wygląda zupełnie inaczej, widać że jest fachowa, ale przede wszystkim trafia do bardziej odpowiedniego grona osób. Jednym słowem działa skuteczniej. Długo możnaby pisać jak cały proces wygląda i jakie daje efekty ale najlepiej będzie jak wejdziesz na https://www.grupa-tense.pl/linki-sponsorowane/ i wszystko sobie sam przeczytasz. Przygotowanie reklam przez taki zespoł to jest moment, od razu jak podpisujesz umowe wszystko zaczyna się rozpędzać.
#2017-11-14 12:16:41 

Kloun

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Ustka

Wiek: 27

Znam tę firmę i nie mogę złego słowa powiedzieć. Reklama profesjonalna, naturalna i tania. Statystyki pozwalają dokładnie śledzić skuteczność a ta jest zadziwiająca jak na poniesione koszty.
#2017-11-14 13:52:00 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Trochę nam się zmienił temat ale rzeczywiście nie ma sensu angażować się skoro za nieduże pieniadze moge miec sto razy lepszy efekt. Dzieki za rady :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015