#2017-10-26 01:29:57 

Hiacynta

Użytkownik

Kobietki doradźcie coś. Mam butik z bielizną damską i chciałam włączyć nowe produkty. Koleżanka chwaliła swojego czasu biustonosze firmy Vena, ale nie mogę jej znaleźć w żadnej konkretnej hurtowni. Może Wy znacie może?
#2017-10-26 01:47:49 

Lizakowa

Użytkownik

Nie słyszałam, dla mnie tylko liczy się Triumph, a to to dla mnie jakieś nieznane… nie ufałabym.
#2017-10-26 02:50:37 

Hiacynta

Użytkownik

Wiesz, wiadomo, to jest marka sama w sobie, ale jest sporo też firm, które nie są tak wypromowane, a jednak mają bardzo dobre staniki. Sama wiem, bo przecież tym handluję. Niektóre klientki nawet mówią, że niektóre staniki sa lepsze od tych z wielkich sieci.
#2017-10-26 05:36:02 

GrubaEmi

Użytkownik

Na pewno biustonosz Vena będzie dobrym wyborem, odwiedzając adres http://www.hurtowniatomix.pl/79/bielizna+vena można przekonać się że ta marka ma różne wzory i fasony więc Twoje klientki miałyby momentalnie dużo szerszy wybór. A wiadomo, potrzebują różnych staników na różne okazje, czy to biznesowe, czy to na fajny wieczór z mężczyzną. Jest to też jedna z lepszych marek więc sądzę że będziesz zadowolona, bo będą szybko schodzić :). Oczywiście to nie jedyna dobra marka, jaką tam można znaleźć.
#2017-10-26 07:45:48 

Hiacynta

Użytkownik

Na przykład jakie są jeszcze?
#2017-10-26 07:55:06 

GrubaEmi

Użytkownik

A mają mnóstwo tam tego, najlepiej przejrzyj sama. Można tam dokupić wygodniejsze ramiączka do stanika, marka Arkona ma je w swojej ofercie pod linkiem http://www.hurtowniatomix.pl/7/bielizna+arkona. Jestem przekonana, że jak włączysz to do sprzedaży, to Twoje klientki będą bardzo zadowolone z tego faktu :) Wiem, jak to u mnie wygląda, odkąd zaczęłam się zaopatrywać w tej hurtowni, to jest więcej zainteresowanych moją ofertą
#2017-10-26 09:16:44 

Hiacynta

Użytkownik

W sumie nie myślałam o tym, żeby sprzedawać same ramiączka, ale może i to rzeczywiście jakaś opcja? Sama wiem, jak to czasem jest, jak mam fajny stanik, w którym czuję się wygodnie, a ramiączka po prostu już się porozciągają. Dzięki śliczne za te linki. Właśnie się zarejestrowałam i już widzę, że zdecydowanie to będzie opłacalny zakup :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015