#2017-07-12 05:20:01 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

Ostatnio nasz piesek zachorował no i niestety ale dywan jest caly zabrudzony. Myslalam, ze sama go doczyszcze, ale nie udalo się. Kto pomoze mi się z tym problemem uporac?
#2017-07-12 07:05:16 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

Wszytsko zalezy od tego jak swieza jest plama bo im plama się wczesniej zajmiemy tym lepiej bo prawda jest taka ze potem to wchodzi w glab dywanu i coraz trudniej jest to usunąć. Możesz sobie poszukac firmy która robi pranie dywanów chyba ze sama chcesz jeszcze pokombinowac babcinymi sposobami. Ale to zabiera wieel czasu.
#2017-07-12 08:04:31 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

Z praniem dywanów w Warszawie to jakos ja problemu nie widze. Jest sporo takich firm które nawet do domu przyjeżdżają i piorą dywan. A ty tylko płacisz usługe ja tak zrobilam jak nie mialam czasu na zabawy w usuwanie plam samodzielne. Na stronie http://www.pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-dywanow masz wiecej info na temat prania dywanów no i troche info o tej firmie. Oni zajmują się ogolnie praniem tapicerek, krzeseł, wykładzin… zalezy co potrzeba.
#2017-07-12 09:01:02 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Wiadomym jest ze jeśli regularnie dba się o czystość to wtedy nie ma zadnych robali w domu no i ogolnie jest przyjemnie. A to tez się liczy a z praniem dywanów no to Mimo wszystko lepiej się udać do specjalistów, jak maja specjalistyczny sprzet to sobie Poradza.
#2017-07-12 10:11:01 

Biżuteria

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Tczew

Wiek: 28

Jak się samodzielnie pierze dywany to można czasami uszkodzic nawet ich strukture. Ja mam taki wełniany dywan i nigdy bym się nie podjela aby go samodzielnie szorowac. Raz ze duzo czasu a dwa ze jednak troche to ryzykowne jest. Wiec wydaje mi się ze dobrze jest to zlecic jak się ma jakies powazne plamy.
#2017-07-12 12:55:47 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Z usuwaniem plam bywa ciezko. Jak sa stare, to wnikaja i wtedy lipka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015