#2017-04-05 04:54:50 

Jupiterka

Użytkownik

Witam Państwa! Niedawno przeprowadziłam się z mężem do Wrocławia (po ślubie) i tym samym musiałam przenieść tutaj moją działalność. Wszystko udało się jakoś dobrze pozałatwiać oprócz tego, że nie byłam w stanie przenieść swojej księgowej :) Dlatego proszę o namiary na firmę, która zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych we Wrocławiu lub okolicach.
#2017-04-05 07:02:54 

Gregory

Użytkownik

Witam, we Wrocławiu bardzo trudno o dobrą, a jednocześnie tanią firmę prowadzącą księgi rachunkowe, ale szczerze mogę polecić firmę, w której usług korzystam od lat. Jak na wrocławskie realia jest tam bardzo tanio, a jednocześnie profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi. Zajmują się prowadzeniem księgowości spółek handlowych, osób fizycznych, spółek cywilnych i jawnych oraz partnerskich.
#2017-04-05 07:41:48 

Jupiterka

Użytkownik

Skoro tak bardzo Pan zachwala, to poproszę o jakieś namiary, bo szukam właśnie najwyższej jakości w sensownej cenie.
#2017-04-05 09:08:02 

Gregory

Użytkownik

Może Pani zapoznać się z usługami świadczonymi przez to biuro na ich stronie internetowej: http://www.biurorewident.pl/prowadzenie-ksiag-rachunkowych/ mają tam wszystko bardzo przejrzyście opisane i dokładnie wyjaśnione. Można zajrzeć do zakładki kontakt i umówić się na spotkanie, ponieważ wtedy będą w stanie zaproponować Pani indywidualną ofertę. Według mnie świadczą najlepsze w mieście prowadzenie ksiąg rachunkowych Wrocław obfituje w takie biura, ale żadne nie może równać się z nimi.
#2017-04-05 10:19:02 

StronaGazety

Użytkownik

Witam Panią, polecam to biuro jeszcze goręcej niż Pan powyżej, ponieważ współpracuję z nimi od lat i przez te lata zdążyłam ją polecić wielu moim znajomym, którzy są pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu świadczonych usług z zakresu księgowości. Nie jest to tylko moja opinia, więc myślę, że przyda się taki obiektywizm. Sama jestem bardzo sceptycznie nastawiona do polecania różnego rodzaju firm, ale zachęcam, naprawdę zachęcam do nawiązania z nimi współpracy. Prężnie zajmują się prowadzeniem księgowości firm swoich klientów, wszystkich traktują równo, do każdego podchodzą z należytym szacunkiem i zaangażowaniem.
#2017-04-05 11:29:34 

Jupiterka

Użytkownik

Uprzejmie dziękuję za polecenie biura rachunkowego, zapoznam się z ich ofertą, ale już Państwa opinie zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie i skłoniły do współpracy z nimi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015