#2017-03-24 03:23:58 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Część, jak zaznaczyłem w temacie, chcę kupić nową optymalizerkę, ale nie mam pojęcia, gdzie szukać profesjonalnych sprzętów. Możecie polecić jakiś sklep albo producenta takich urządzeń?
#2017-03-24 05:21:14 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Jeżeli interesują Cię optymalizerki do drewna to koniecznie powinieneś zajrzeć na stronę http://www.mtm-maszyny.pl/pl/92-pily-poprzeczne-i-specjalne, znajdziesz tam różne modele, które doskonale sprawdzą się przy obróbce zarówno małych, jak i dużych elementów. Tego typu urządzenia odznaczają się też wielofunkcyjnością, dlatego będziesz mógł znaleźć wiele zastosować. Dodam też, że nadadzą się nie tylko do cięcia drewna, ale też materiałów kompozytowych oraz tworzywa sztucznego. Piszę o tym, bo nie mam pojęcia do czego chcesz wykorzystać tę maszynę:)
#2017-03-24 07:39:03 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Warto dodać, że doskonałą wydajność oferują poprzeczne pilarki mechaniczne. Niewielkim kosztem możesz usprawnić sobie codzienną pracę:) Z tego co widzę to takie urządzenia też znajdują się w ofercie tego sklepu, dlatego myślę, że powinieneś to rozważyć. Często lepiej dołożyć odrobinę grosza i mieć maszynę, która zaoferuje więcej możliwości - nigdy nie wiadomo, kiedy będą potrzebne nowe funkcje.
#2017-03-24 08:36:21 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Masz rację, zainwestuję trochę więcej i kupię coś bardziej funkcjonalnego. Dzięki za link i porady!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015