#2017-02-03 01:46:05 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Witam wszystkich Forumowiczów. Ostatnio postanowiłem urządzić sobie domową pracownię, taki pokój, w którym będę mógł w spokoju wykonywać obowiązki zawodowe. No i właśnie szukam biurka. Ale nie interesują mnie żadne nowoczesne rozwiązania. Mam sentyment do pięknego drewna i tradycyjnych projektów. Czy ktoś może coś polecić?
#2017-02-03 04:04:11 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Hejka! Doskonale rozumiem, o czym piszesz. Pojedziesz teraz do wielkiego marketu, kupisz biurko, złożysz je w domu i ani to nie wygląda dobrze, ani nie jest zbytnio wytrzymałe. Może spróbowałbyś z jakimś stolarzem porozmawiać? Na pewno zrobiłby coś dla Ciebie.
#2017-02-03 05:40:53 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Witajcie. A ja polecam zajrzeć tutaj: http://meblex-rawicz.pl/category/biurka. Dlaczego? Przede wszystkim szeroka oferta, a w dodatku najwyższej jakości materiały. No i na pewno uda się wybrać jakieś biurko klasyczne, które wpasuje się w wystrój gabinetu. Większość projektów dość zręcznie łączy elegancki wygląd z wysoką praktycznością. ;)
#2017-02-03 06:53:59 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Ja z czystym sumieniem mogę polecić meblex-rawicz. Współpracują z najlepszymi producentami, respektują wszelkie umowy i postanowienia, no i – co najważniejsze – znają się na meblach. Nie kupisz u nich czegoś niestabilnego lub niekompletnego. Takie modele od razu odrzucają. A skąd to wiem? Mój kuzyn tam pracuje, więc kilka mebelków już kupiłam.
#2017-02-03 08:10:39 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Bardzo Wam dziękuję! Muszę przyznać, że oferta naprawdę robi wrażenie. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że raczej nie mają lichych i nietrwałych mebli. Zdążyłem już upatrzyć sobie faworyta - prawdziwe biurko klasyczne. Jeszcze raz dzięki i wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015