#2017-01-03 05:00:08 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Cześć! Ostatnio z nieznanych mi przyczyn zamknęli sklep z ciuchami od Pepe Jeans w moim mieście. Niestety to był jedyny w okolicy :( To jest zdecydowanie moja ulubiona marka, więc teraz usilnie poszukuje jakiegoś sprawdzonego sklepu online który je ma w ofercie. Ktoś coś poleca? Przyda się każda pomoc i obiecuję, że zajrzę na każdą zaproponowana stronę :)
#2017-01-03 05:57:28 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

Hmmm a nie możesz po prostu wejść na stronę producenta? Dla mnie to jest najbardziej oczywisty wybór.
#2017-01-03 06:29:17 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Jasne, że mogę, ale problem jest taki, że tam zwykle mają tylko i wyłącznie swoją najnowszą kolekcję bez jakichś specjalnych rabacików itp. Raczej z mojego doświadczenia wynika, że sklepy internetowe które to rozprowadzają często mają też propozycje ze starszych kolekcji, a do tego ceny identyczne lub nawet niższe. Jak nic innego zaufanego nie znajdę to kupię, ale warto spróbować :)
#2017-01-03 08:48:49 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

To w takim razie ja znam jeden, który ci się może spodobać. Wejdź na https://splendear.com/marki/pepe-jeans i przejrzyj całą kolekcję ubrań marki PJ z tego sklepu. Robiłam już kilka razy zakupy i serio, zdarzają się super promocje, a warunki dostawy zwrotów i tak dalej są baaaaardzo przyjazne. Mają też inne marki podobnej klasy, także jest w czym przebierać ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015