#2017-01-03 00:28:24 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Witajcie. Interesują mnie Wasze opinie na temat agencji hostess i modelek hostessy.caneli.com.pl. Czy ktoś z Was wynajmował stamtąd hostessy lub modelki do organizowanych przez siebie imprez albo spotkań?
#2017-01-03 01:08:31 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Ja jeszcze nie wynajmowałam, ale nosze się z tym zamiarem. Chciałabym, żeby jedna albo dwie hostessy promowały stoisko mojej firmy na mających niedługo się odbyć targach w Warszawie.
#2017-01-03 03:42:10 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

W takim razie chyba już poznałas ofertę tej agencji ze strony internetowej http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-na-targi/? Mnie ta oferta bardzo zainteresowała, a szczególnie to, że agencja – jak podkreśla - zapewnia profesjonalne usługi w niskiej cenie. Agencja pisze też, ze dzięki znajomości języków obcych i szerokim zainteresowaniom zatrudnione przez nią hostessy mogą zapewnić wysokiej jakości obsługę gości na różnego rodzaju wydarzeniach.
#2017-01-03 05:17:36 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Ja korzystałem z usług tej agencji w Łodzi i byłem bardzo zadowolony. Organizowane przez moją firmę spotkanie firmowe z udziałem hostess było udane, gdyż hostessy dobrze się do niego przygotowały. Wypowiadały się o mojej firmie w taki sposób, jakby ją dobrze znały, a wystarczyło, ze przeczytały w Internecie zamieszczone na jej temat informacje. Poza tym były to bardzo kulturalne i elokwentne dziewczyny, które teraz są przez moich kontrahentów kojarzone z moją firmą. Myslę, ze ich obeność dobrze wpłynęła na budowanie wizerunku mojego przedsiębiorstwa.
#2017-01-03 06:14:03 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Dobrze to wiedzieć, bo mnie również zależy na tym, żeby moja firma zyskała większą popularność oraz większe uznanie w branży.
#2017-01-03 07:37:36 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Wobec tego wydaje mi się, że ta agencja może Ci w tym znacząco pomóc. Proponowane przez nią ceny są rzeczywiście niewygórowane, a korzyści z korzystania z jej usług – naprawde duże.
#2017-01-03 08:44:42 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

No to najprawdopodobniej zdecyduję się nawiązać współpracę z tą agencją. Wcześniej nigdy nie wynajmowałem hostess na spotkania firmowe, ale jestem już niemal pewny, że warto się na to zdecydować w celu skutecznego promowania swojej firmy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015