#2016-12-12 23:58:17 

Biżuteria

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Tczew

Wiek: 28

Cześć wszystkim! Powoli zadomawiamy się w nowym domu i przychodzi pora na wymianę starych kołder na nowe… Mamy już fajne, wygodne łóżko, nowy stolik nocny z taką fajną, nowoczesną lampą. Ale przydałoby się właśnie takie prozaiczne wyposażenie dobrej jakości – czyli kołdra, która się nie zbija. Z tą ostatnią mieliśmy trochę problemu, nie spało się pod nią najlepiej… to jak, doradzicie mi coś? może jakiś sklep, model, typ? Zachęcam do dyskusji!;)
#2016-12-13 01:03:32 

Hiacynta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Ełk

Wiek: 29

Ja mogę Ci polecić kołdry z tego sklepu https://proecodreams.pl/30-koldry-200x200, sama jestem strasznie wybredna i zależy mi na duuużym komforcie spania, a ich kołdry są naprawdę świetnej jakości.;) co dla mnie ważne, można je po prostu zamówić przez Internet. Nie wiem jak ty, ale ja zbudowałam sobie domek na totalnym odludziu i teraz z robieniem zakupów w normalnych sklepach jest tak średnio.;p ale w sumie nie tęsknię za tym, w sieci można zamówić towary tak samo dobre, a nawet lepsze, niż w podręcznych sklepach.:)
#2016-12-13 03:54:29 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

a co to jest za różnica jaką się kołdrę wybierze?;) nie umiem sobie tego wyjaśnić.:D
#2016-12-13 05:42:53 

Hiacynta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Ełk

Wiek: 29

ogromna różnica! Przede wszystkim rozmiar musi być optymalny, tak żeby dało się spokojnie przykryć, ale też nie tonęło w hałdach materiału. Poza tym kołdra nie może być zbyt ciężka. Te jakie polecam mają w sobie gęsi puch i są naprawdę super, bo właśnie dobrze się układają… nie ma sytuacji, że ktoś śpi po lepszej stronie łóżka.:D
#2016-12-13 07:24:04 

SherlockH

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Warszawa

Wiek: 26

pewnie, podział na lepszą i gorszą stronę łóżka źle może wpłynąć na związek.;) zawsze wolałem spać pod kocem, ale moja partnerka przekonała mnie, że kołdry wcale nie są takie złe. I też lubię kupować online. To tanie i bardzo poręczne!:)
#2016-12-13 10:03:45 

Biżuteria

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Tczew

Wiek: 28

dziękuję wszystkim za komentarze! Sprawdzę sobie ofertę tego sklepu w praktyce… domek mam na obrzeżach dużego miasta, ale pracuję do późna i jakoś nie chce mi się biegać po sklepach, więc też lubię zakupy przez Internet.;p
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015