#2016-12-08 03:20:18 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Witam serdecznie wszystkich! Czy pośród użytkowników i użytkowniczek forum są jakieś osoby, które zajmują się prywatnie własnoręcznym robieniem podueszek? Zobaczyłam na targu staroci takie właśnie wykonane w czasach mojej babci dekoracje i zkochałam się od pierwszego wejżenia. Czy ktos mógłby poleci mi jakie tkaniny sie nadaja na robienie podszek i gdzie można takie zamówić?
#2016-12-08 04:56:00 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Radom

Wiek: 30

Dzie dobry. Owszem, od około dwóch lat moją pasją jest robienie poduszek. Ozdałam już dziesiątki sztuk rodzinie i przyjaciołom, ale marzy mi się, żeby od nowego roku rozpocząć własną działalność gospodarczą i sprzedawa takie artykuły jak poduszka szczypana albo jasiek dla małych dzieci przez internet. Od początku używam produktów ze sklepu http://blackcatdesign.com.pl/c/1625/tkaniny-na-poduszki-tkaniny.html i zamawiam między innymi tkaniny w kwiaty, wzory geometryczne i gładkie. Uczciwy i dobrze wyposażony sklep, bardzo polecam.
#2016-12-08 06:13:51 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

Akurat nie znam tego sklepu, o którym koleżanka powyżej napomknęła, ale mam kilka rad, co do kupowania tkanin na poduszki. Przede wszystkim, przyda się wcześniejsze doczytanie lub zapytanie sprzedawcy, czy to tkanina odporna na koty. Może to brzmie śmiesznie, ale już całe mnóstwo moich małych dzieł było do wyrzucenia, bo ktoś nie upilnował swojego kociaka. Nie wiem czemu, ale te zwierzęta mają dziwną manię ostrzenia sobie pazurów właśnie na ozdobnych poduszkach... Warto też się wcześniej upewnić się, w jaki sposób przebiega czyszczenie i pranie, bo to może się przyszłości okazać bardzo poważnym problemem, jeśli jest to bardz trudne.
#2016-12-08 09:03:39 

Biżuteria

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Tczew

Wiek: 28

Niech też pani pamięta, że mimo wszystko wzór jest znacznie mniej ważny, niż to, jak bardzo materiał jest trwały i wytrzymały. Może coś na pierwszy rzut oka robić bardzo dobre wrażenie, a po roku używania okazuje się, że nadaje się już tylko do kosza. Znaczy jak dla pani to ma by tylko hobby, to może jeszcze nie ma aż takiej różnicy, ale jak ktoś celuje w sprzedaż, to jest istotne.
#2016-12-08 09:39:26 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Bez względu na to gdzie pani ostatecznie zamówi, sugeruję najpierw sprawdzić próbki materiałów. Przysłanie ich powinno by w ofercie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015