#2016-12-05 05:14:46 

Holera

Użytkownik

Dzień dobry. Szukamy wraz z narzeczonym odpowiedniego ubrania ślubnego. Do ślubu mamy jeszcze kilka miesięcy, ale wolałabym już się rozejrzeć za czymś konkretnym. Moglibyście coś doradzić, zwłaszcza pytanie kieruję do panów, bo przecież co ja mogę o garniturach wiedzieć. Nawet nie mamy ustalone jaki kolor wybieramy. Podpowiedzcie coś.
#2016-12-05 06:27:29 

Maxior

Użytkownik

Witam. Jeśli garnitury to musielibyście udać się do sklepu i sami sobie popatrzeć co się podoba a co nie. To co jest akurat modne nie zawsze przypada do gustu każdemu. Takie jest moje skromne zdanie. Nie wiem czy się mylę czy nie, ale tak uważam. Pozdro
#2016-12-05 09:13:34 

Ciekawska

Użytkownik

Dzień dobry. Ja też miałam podobny problem. Musiałam swojemu narzeczonemu coś podpowiedzieć, bo wybieraliśmy ubrania, ale nic mu nie pasiło. Jestem zdania, że doskonałe są garnitury2 szyte na miarę, żeby wszystko było dopasowane na ostatni guzik. U nas akurat jeszcze szukaliśmy dla mojego ojca garnituru, bo też był problem, ale tak jak u narzeczonego mama wysłała go do sklepu, gdzie zrobili mu garniak na miarę.
#2016-12-05 11:32:32 

Kloun

Użytkownik

Witajcie. Ja kupowałem dla siebie na ślub garnitur z tego sklepu Kunert Suits, mogę każdemu polecić. Mają naprawdę dobre ceny na garnitury i to takie wiecie z górnej półki. Fajna jakość materiału, super krój, fason i w ogóle. Można się nieco pokazać z tej bardziej eleganckiej strony. Ja wybrałem jasny. Fajnie się komponuje. Może na ślub też się przyda. Pozdro
#2016-12-05 12:56:34 

Jupiterka

Użytkownik

Witajcie. Ja też uważam, że kupowanie garnituru dla mężczyzny jest troszkę utrapieniem. Mój to tak marudził, tak wydziwiał, że aż mi się odechciało. Ale ostatecznie też kupowaliśmy w tym sklepie, co kolega przede mną tu podpowiedział i było super. Nawet mój maruda był zadowolony. Na pewno znajdziesz tam coś odpowiedniego dla pana młodego na wesele, bo mają fajne fasony i robią na miarę jakby co. Można z łatwością zamówić sobie taki pasujący idealnie. Ja bym poleciła jednak klasyczne, czernie. Nie podobają mi się jasne garnitury, zwłaszcza na ślubie. Myślę, że najlepiej jest kontrastować ze sobą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015