#2016-11-30 05:33:39 

Strzelecki

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się samodzielnie zabierać za budowę domu? Czy rzeczywiście można na tym zaoszczędzić tak dużo jak słyszałem. Przede wszystkim chodzi o konstrukcję – zna się na tym mój szwagier, który przy mojej pomocy i jeszcze kilku innych znajomych podjąłby się budowy. Jakie sa plusy i minusy takiego podejścia?
#2016-11-30 06:26:09 

Jupiterka

Użytkownik

W moim przypadku to jeden wielki minus bo jak teść zaczal nam budować dom to ręce opadały. Nie mozna powiedzieć że sie nie znał, ale osobiscieuwazam ze popelnilduzoglupichbledow i byl nieprofesjonalny. Obok budowali sie moi dobrzy znajomi którzy wynajelifirme i zaplacili w sumie za wszystko tyle co my. Ich dom powstal szybciej i nie ma pewnych mankamentów których u nas udałoby sieuniknac.
#2016-11-30 07:31:31 

Kosimos

Użytkownik

Cześć, kolego nie pakuj się w takie zabawy bo nic nie zaoszczedzisz a tylko sie nadenerwujesz. Nie tak dawno kalkulowałem sobie przybudówkę którą chciałem zrobić we własnym zakresie ale koszt wynajęcia porządnej firmy jest w moim przypadku nawet mniejszy wiec nie ma sensu siedlubac i tracić czas wole w to miejsce pojechac z dzieciakami na urlop. Pozdrawiam.
#2016-11-30 08:54:40 

Strzelecki

Użytkownik

Czyli znalazłeś jakąś firmę? Podaj linki do tych które mają sensowną ofertę proszę.
#2016-11-30 11:37:56 

Kosimos

Użytkownik

W zasadzie to jedną firmę mogę Ci polecić bo wiem że na pewno jest porządna i niedroga - https://ebcs.com.pl/. Stawiali konstrukcje mojemu bratu i rodzicom, praca wykonana terminowo i profesjonalnie bez żadnych problemów. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-11-30 12:08:06 

Strzelecki

Użytkownik

Wielkie dzięki. Jak tak to ma wyglądać to tez sie zdecyduje na firme bo po co mam brać sobie na glowe taką robote i nic na tym nie oszczedzic?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015