#2016-11-25 05:40:11 

Jupiterka

Użytkownik

Witam. Poszukuję sprawdzonej kliniki medycyny estetycznej na Górnym Śląsku. Chciałabym żeby ktoś zajął się profesjonalnie moją skórą, która z biegiem lat coraz mniej mi się podoba. Nie mam jeszcze prawie żadnych doświadczeń z medycyną estetyczną, dlatego trudno mi samej wybrać dobrą i doświadczoną klinikę.
#2016-11-25 08:10:32 

StronaGazety

Użytkownik

Polecam Ci zapoznać się z ofertą kliniki, która swoją działalność przybliża na stronie internetowej http://www.klinikamarkowicz.pl/service/medycyna-estetyczna/. Jest to moja ulubiona tego typu placówka, a byłam już w kilku. Oferta tej kliniki jest bardzo szeroka i obejmuje wiele nowoczesnych zabiegów, np. modelowanie zmarszczek i ust, mezoterapię, fotoodmładzanie, peelingi chemiczne, a także różne zabiegi laserowe. A jakiego rodzaju zabiegi najbardziej Ciebie interesują?
#2016-11-25 09:15:19 

Jupiterka

Użytkownik

Chciałabym na początek skorzystac z mezoterapii w Katowicach, gdyż zależy mi na pozbyciu się rozstępów i cellulitu. Potem oczekiwałabym, żeby specjalista z kliniki dobrał dla mnie odpowiednie zabiegi do uelastycznienia skóry na twarzy i wygładzenia zmarszczek. Tak w ogóle to dzięki za link, właśnie czytam o zabiegach wykonywanych w tej klinice i jej oferta wydaje mi się ciekawa oraz zróżnicowana.
#2016-11-25 11:13:42 

StronaGazety

Użytkownik

Odnośnie zabiegów służących wygładzeniu zmarszczek, to rzeczywiście lepiej zdać się na specjalistę – lekarza medycyny estetycznej, który powinien dobrać zabiegi najlepiej dostosowane do potrzeb i oczekiwań danej pacjentki. Może on zaproponować nie tylko zabiegi medyczne, ale również kosmetyczne, które są mniej inwazyjne. W tej klinice są one również wykonywane, a należą do nich np. mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny oraz zabieg z użyciem fal radiowych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015