#2016-10-30 08:35:21 

Steel

Użytkownik

Sieeeeema! Jak tam u Was czas leci? Bo u mnie teraz jakoś tak mega szybko. No i się robi problem, no bo przecież trzeba się zaraz wynosić ze swojego mieszkania obecnego do jakiegoś innego, a nawet nie zacząłem się rozglądać za niczym innym. Macie może jakieś sprawdzone pomysły na to gdzie się szuka mieszkania?
#2016-10-30 11:12:17 

Maxior

Użytkownik

Wiesz co, ja ostatnio też szukałem mieszkania. No i ogólnie okazuje się, ze jeśli chodzi o wynajem mieszkań w Poznaniu to sprawa wygląda całkiem nawet dobrze i ofert jest sporo tylko po prostu trzeba wiedzieć gdzie szukać. Jak chcesz to Ci podpowiem kilka rzeczy
#2016-10-30 12:35:06 

Steel

Użytkownik

Czy chce? Chlopie, ja tego pragne. Moje rzeczy zaraz będę musial przed klatke w bloku wystawiać bo nie będę mieć dachu nad głową! :P No pewnie że chce. Bardzo się uciesze jak się okaże, że możesz mi pomóc
#2016-10-30 13:32:52 

Maxior

Użytkownik

To w takim razie polecam Ci wejść na strone nieruchomosci.asma.com.pl i tam sobie popatrzeć a gwarantuje Ci że w sumie w takim tempie raz dwa coś dla siebie znajdziesz i nie będziesz się musiał ani chwili dłużej martwić tym, że nie będziesz miał gdzie mieszkać i że Twoje rzeczy będą musiały być wystawione przed klatke :P
#2016-10-30 16:17:15 

Hiacynta

Użytkownik

O widzę ,że tutaj padła strona mojej ulbuinej firmy. No prawda jest taka, że jeśli chcesz znaleźć biuro nieruchomości Poznań Ci nie zaoferuje żadnego innego niż to, które Ci podał kolega właśnie wyżej. No tak to już właśnie jest, że jak ktoś jest dobry w czymś to tak już po prostu zawsze
#2016-10-30 18:29:48 

Steel

Użytkownik

No i bardzo fajinie. Super się cieszę, że razem się Wam udało mi pomóc. Teraz już przynajmniej mam tylko pewność, że podejmuje dobrą decyzję. Bo tak właśnie prowadziłem poszukiwania mieszkania Poznań Winogrady to właśnie była taka dzielnica, w której bardzo chciałem zamieszkać no i się okazuje, że oni tam mają mieszkania :3
#2016-10-30 18:39:24 

Maxior

Użytkownik

Widzisz, opłaca się czasami wchodzić na forum i pytać o takie rzeczy, bo się może okazać, że rzeczywiście człowiek trafi na coś takiego godnego uwagi ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015