#2016-10-28 06:57:12 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Witam wszystkich. Szukam jakieś dobrej, naprawdę bardzo dobrej hurtowni – owoców, różnych artykułów spożywczych itp. bo jednak od dłuższego czasu nie wiem na co się tak naprawdę zdecydować. Może ktoś z Was mi coś poleci? Bo jednak tutaj na forum jest bardzo wiele różnych osób i cóż, może akurat ktoś z Was zna jakieś dobre hurtownie itp.? będę wdzięczny jak mi coś podpowiecie? Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam użytkowników tego forum!
#2016-10-28 07:24:39 

FrontemDoZycia

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Działdowo

Wiek: 36

ja bardzo lubię zamawiać sporą ilość sezamu czarnego i szczerze mówiąc, to mam taki jeden fajny sklep, w którym niedrogo mogę złożyć zamówienia ;) bardzo jestem z niego zadowolony ;) mają tam naprawdę niedrogo i hmm.. ich produkty są zdecydowanie najwyższej jakości. Także jak ktoś chce coś zamówić hurtowo to serdecznie polecam!
#2016-10-28 09:04:59 

Kosimos

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Ja jestem wielkim fanem jabłek suszonych i uwielbiam je kupować stąd. Wszystko zawsze świeżutkie, pełne witamin i mmm, idealne do wielu potraw ;) zdecydowanie jabłka należą do moich ulubionych owoców, szczególnie suszone, bo są idealne jak dla mnie na układ trawienny i tak naprawdę nie są zbytnio kaloryczne i z powodzeniem zastępują różne słodkości i kilogramy nie idą w górę.
#2016-10-28 10:28:04 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Mega fantastyczny jest ten sklep o którym panowie wyżej wspominają! Chyba zakupię sobie spory zestaw prażonych orzechów laskowych i zrobię sobie spore zapasy na zimę.. bo uwielbiam je ;) mój chłopak zresztą też jest ich wielkim fanem i cóż.. może zrobię mu niedługo jakiś wielki, wspaniały tort ;) powiem Wam, że straszny z niego łakomczuch i uwielbia jeść właśnie takie produkty z orzechami itp :P
#2016-10-28 13:10:46 

5468921Ja

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 39

Bardzo fajna ta stronka bakaliowo.pl ;) widać, że jest tam mnóstwo bardzo interesujących produktów i cóż.. zdecydowanie mam ochotę coś przetestować z ich pysznych owoców ;) może zadzwonię tam i zapytam, czy jest szansa złożyć trochę różnych zamówień na zimę. Fajnie, że autor tematu założył ten wątek ;) no i całkiem niezła frekwencja wypowiadających się :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015