#2016-10-25 03:18:52 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Pilnie potrzebuje rady! Jak zwalczyć kamień który się pojawił w zupełnie nowym ekspresie do kawy. Pewnie mam złą wodę albo coś bo serio używam go dopiero od 3 czy 4 miesięcy a on już wewnątrz wygląd nie higienicznie… Poważnie się zastanawiałam nad wrzuceniem odkamieniacza ze zmywarki ale już chyba bez przesady… Nie chce żeby moje Latte smakowało jak zmywarka. Są jakieś specjalne środki, czy coś?
#2016-10-25 06:02:06 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Tabletki do zmywarki do ekspresu :D Ale z pani jest niezła agentka ;) Doceniam pomysłowość, ale nie rób tego, bo go jeszcze rozwalisz. Do ekspresu trzeba podchodzić z szacunkiem, przecież daje ci napój bogów ;)
#2016-10-25 08:41:12 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

Faktycznie całkiem kreatywny ten pani pomysł :). A tak całkiem poważnie, to są przecież specjalne tabletki do odkamieniania ekspresu. Wystarczy wrzucić i można potem swobodnie sobie pić z czyściutkiej maszyny. Nie ma szkodliwych bakterii, które mogły przeniknąć z osadu i nie zmienia się smak. Używam tabletek TZ60001i mogę polecić pani zdecydowanie. Kupuję co jakiś czas taki zestaw, że jest kilka czyszczących i kilka odkamieniających i to na bardzo długo starcza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015