#2016-09-23 04:30:13 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Witam. Jest taka sprawa, że ja prowadzę swoją firmę. Rozwija się prężnie, działa ogólnie bardzo dobrze, zarobki cały czas się zwiększają i postanowiłem jeszcze dalej inwestować. Problem polega na tym, że ja sam nie jestem przekonany co do słuszności moich wyborów i inwestycji. Takie jakieś mam przekonanie, że nie robię dobrze. Niby szanse zysku są ogromne i nie ma niczego do stracenia, no ale jakoś nie wiem. Chętnie bym się dowiedział do kogoś co mam robić, żeby mi ktoś powiedział, doradził. Najlepiej, żeby to był ktoś kto się na tym zna i wie co można stracić i co można zyskać
#2016-09-23 06:36:55 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Jeżeli masz jakieś wątpliwości to najlepiej by było gdybyś się dowiedział jak działają firmy konsultingowe. Po prostu tam idziesz, rozmawiasz z ludźmi, przedstawiasz swoją sytuację, swoje plany i problemy i oni wtedy Ci mówią co trzeba zrobić. Znaczy może nie tyle co trzeba, co mówią co można. Robią dokładne analizy, oceniają ryzyko, możliwe straty i możliwe zyski i ogólnie to wszystko wychodzi całkiem dobrze, też z tego korzystałem
#2016-09-23 06:57:45 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Super. Pierwsze słyszę o tym, że z takiego czegoś można korzystać. W sumie to właśnie bym skorzystał chętnie z tego i się dowiedział, co kto sądzi na ten temat. No mam nadzieję, że los będzie dla mnie łaskawy i że ogólnie to ci wszyscy spece potwierdzą tylko moje przypuszczenia i powiedzą mi, że warto inwestować i że mam dalej się rozwijać
#2016-09-23 08:32:47 

Hiacynta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Ełk

Wiek: 29

A ja z kolei bym jeszcze zaproponowała doradztwo w inwestycjach i wtedy rzeczywiście idziesz do kogoś kto wie w jaki sposób inwestować pieniądze i mówi Ci czy Twoja decyzja jest właściwa czy nie. Fajna sprawa ogólnie rzecz biorąc, bo sama też z tego korzystałam niejednokrotnie
#2016-09-23 10:00:24 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Ale Wy mi tutaj dużo pomagacie. Aż sam zacząłem o tym czytać i naprawdę się cieszę, że tutaj trafiłem, bo teraz już przynajmniej wiem co mam robić :D
#2016-09-23 11:00:52 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

No po to też powstają nasze fora, żebyśmy wszyscy mogli się wspierać i informować. Doradztwo w biznesie jest naprawdę fajną sprawą, która się w ostatnim czasie jeszcze lepiej rozwinęła. I naprawdę warto z tego korzystać
#2016-09-23 11:27:27 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

No i będę! Dzięki serdeczne za informacje, są bardzo przydatne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015