#2016-09-16 02:57:45 

Kosimos

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Cześć! Krótkie i mam nadzieję proste pytanko – co sądzicie o poziomie profesjonalizmu w sieciach zakładów mechanicznych? Jest waszym zdaniem lepiej czy gorzej i dlaczego? Z góry dzięki za dyskusję i wszystkiego dobrego.
#2016-09-16 03:19:07 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Na temat zakładów mechanicznych się nie wypowiem bo nie wiem, ale jeśli chodzi o profesjonalne badania techniczne w Krakowie w speedcar.pl to jeżdże do nich regularnie od kiedy kupiłam sobie pierwszy samochód po studiach i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, stałe ceny, wykwalifikowany personel i badania które rzeczywiście pokazują w jakim stanie jest samochód. Tak się o tym rozpisuję bo jeden jedyny raz musiałam zrobić przegląd w rodzinnym mieście mojego chłopaka gdzie podbito mi dowód bez obejrzenia nawet pobieżnie auta. Dla mnie to szczyt amatorszczyzny i nieodpowiedzialności, ale co ja tam zwykła kobieta wiem ;]
#2016-09-16 04:15:54 

Pajper

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Augustów

Wiek: 19

Robię u nich badania w Radomiu i jest tak jak mówisz. Wszystko jest czarno na białym, wiadomo czego się można spodziewać nie ważne czy robisz badanie w punkcie który znasz czy w jakimś innym. Za każdym razem wszystko jest jak być powinno, równie szybko i profesjonalnie co w innych miejscach w Polsce. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-09-16 05:01:35 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

Z chęcią bym się tam przejechała, wie ktoś może czy mają punkt obsługi w Łodzi?
#2016-09-16 06:04:03 

Pajper

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Augustów

Wiek: 19

Mają, bo mój brat do nich jeździ za moim poleceniem oczywiście :D. Masz bezpośredni link, tak Ci będzie troche łatwiej - http://www.speedcar.pl/lodz.html. Firma wszędzie działa na podobnych zasadach więc jeśli pojawia ci sie jakies pytania to pisz śmiało, pzdr.
#2016-09-16 08:40:17 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

Wielkie dzięki za link, mam dokładny adres tak jak mi było trzeba, dzięki.
#2016-09-16 09:03:36 

Pajper

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Augustów

Wiek: 19

Spoko. Sam kiedyś szukałem stacji diagnostycznej do wydruku stanu amortyzatorów bo coś mi nie grało no i kilku madrych mi odpisało zebym poszukał sobie na forum albo w przegladarce. Od tamtego czasu zawsze staram sie jakos pomoc bo o to w tym wszystkim chodzi nie?
#2016-09-16 10:02:58 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

Jakby nie patrzeć to masz rację, mimo to dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam gorąco! Buziaki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015