#2016-09-13 22:42:28 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Witam. Mam taki pomysł i wydaje mi się, że on jest nawet całkiem fajny. Chodzi o to, że moja firma często rozdaje różne gifty, dajemy ludziom wiele rzeczy gratis, po prostu mamy takie paczki przygotowane i normalnie to rozdajemy (trochę jak kiełbasę wyborczą hehe) przy różnych okazjach. No dla nas całkiem fajna reklama, a dla ludzi myślę, że ciekawy upominek. Problem w tym tylko, że nie mamy żadnych reklamówek, toreb ani niczego innego do czego byśmy to mogli ładować i normalnie ludziom jakoś to tak zapakowane dawać, żeby było wiadomo, że to od nas i w ogóle. Co tutaj byście polecili?
#2016-09-14 00:17:08 

Holera

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Frombork

Wiek: 17

A nie możecie kupić po prostu jakichś tanich toreb z papieru, które by się do tego nadawały? Teraz można naprawdę bez problemu kupić takie rzeczy i załatwić. I nie żartuję ani trochę, bo to nie dość, że jest serio tanie, o jeszcze całkiem dobrze to wygląda. No ja bym brała po prostu i radziła sobie jakoś z tym :)
#2016-09-14 03:05:17 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

A wiesz, że muszę to przemyśleć? Jeśli mnie pamięć nie myli, to chyba nawet kiedyś coś takiego gdzieś widziałem. Ba, nawet w domu, bo dostałem gdzieś od kogoś, w firmie jakiejś też taką właśnie paczkę z giftami. Najpierw może i byłem zdziwiony, że dostałem coś takiego, ale w końcu jakoś uznałem to nawet za dobry pomysł. A może teraz u siebie nawet będę coś takiego miał, no kto wie, ale jeszcze pomyślunku to wymaga trochę. A co o tym sądzicie w ogóle?
#2016-09-14 05:31:12 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Jak dla mnie pomysł bąba i od razu bym się w sumie brała za realizację i to bez żadnego czekania. Jak mówisz ,że często ludzią to dajesz to już wogulenapewno warto :) Koleżanka jeszcze podpowiedziała ,że to jest całkiem tani pomysł to jeszcze się okazuje ,że nie trzeba wtocalkiem aż tak dużo inwestować
#2016-09-14 07:52:41 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Hm, no jak tak sobie myślę o tym, to może jednak rzeczywiście coś w tym jest i się zdecyduję na to rozwiązanie całkiem poważnie. Dzięki za Wasze podpowiedzi tutaj, bo są naprawdę całkiem przydatne ;) Sam się do tego nie przekonał raczej
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015