#2016-09-13 03:15:53 

FrontemDoZycia

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Działdowo

Wiek: 36

Witam. Chciałbym zbudować w ogrodzie basen, ale nie wiem czy są jakieś lepsze lub gorsze momenty na takie działanie. Mam na myśli zimę, jeśli prace się przeciągną to czy mozna bez przeszkod kontynuować? Prosze o wypowiedzi osoby ktore znaja sie na rzeczy i chetnie pomogą radą, pzdr.
#2016-09-13 05:48:15 

Holera

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Frombork

Wiek: 17

Temat rzeka. Planowanie budowy i samą budowę powinno się przeprowadzać jeszcze zanim trawa jest posiana a drzewka zasadzone bo podczas prac zdarza sie ze cos mozna niechcacy zniszczyc. Jesli dzialka juz jest zagospodarowana to wiadomo ze trzeba działać na takim terenie jaki jest i maksymalnie uważać. Pytasz o zimę – wiadomo że praca na zewnątrz jest trudniejsza ale ostatnie zimy raczej nie są na tyle srogie żeby poważnie przeszkodzić w realizacji.
#2016-09-13 07:08:27 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Zgadza się, pora roku nie ma większego wpływu na prace. Co się tyczy zagospodarowanego ogrodu i małej przestrzeni to warto rozważyć komfortową wannę spa której montaż na pewno nie jest tak wymagający i skomplikowany. Rozważałem u siebie budowę basenu, ale zmiesciłby się na styk w ogródku, z początku się ucieszyłem ale jak przeanalizowałem przebieg prac to zmieniłem zdanie bo większosc drzew i krzewów musiałbym usunąć a nie chcę sadzić wszystkiego od nowa i czekać żeby wyrosło do obecnych rozmiarów. Pozdrawiam.
#2016-09-13 08:53:28 

FrontemDoZycia

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Działdowo

Wiek: 36

Dzięki, dużo mi rozjaśniliście ale moja sytuacja jest neico lepsza wiec zostaje przy basenie. Mam jeszcze jedno pytanie, gdzie zamawiać akcesoria basenowe. Chcę czegoś ładnego, z dobrych materiałów żeby nie pordzewiało i nie połamało się, ale także niedrogiego. Co moglibyście mi polecić?
#2016-09-13 09:33:40 

SherlockH

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Warszawa

Wiek: 26

Do mojego basenu zamawiałem akcesoria do basenu z baseny-iwo.pl i mogę tylko polecić bo sa to porządne i wytrzymałe elementy które pięknie się prezentują i nie zawodzą. O rdzy to nawet nie ma mowy, naloty żadne też się nie robią. Ta firma nie tylko sprzedaje akcesoria ale i projektuje baseny za bardzo nieduze pieniadze wiec zanim sie na cos zdecydujesz to warto przejrzec ich oferte, skontaktowac sie i zobczyc co oferuja. Moje doswiadczenia sa jak najbardziej pozytywne, basen jest piekny i nie mam z nim zadnych klopotów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015