#2016-09-07 02:29:57 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Hej, chciałabym się dowiedzieć, gdzie najczęsciej kupujecie meble – w supermarketach czy salonach meblowych? A może zamawiacie je w warsztatach stolarskich?
#2016-09-07 05:13:22 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

U mnie bywa bardzo różnie. Kiedyś zamawiałem meble w warsztatach stolarskich, a potem długo czekałem na ich wykonanie, a w dodatku czasem nie wszystko było zrobione tak jak chciałem. Potem zdarzało mi się kupowac sprzety w dużych sieciach handlowych, ale wtedy nie zawsze byłem zadowolony z ich jakosci. Ostatnio natomiast zacząłem zamawiać meble przez internet, bo tam mogę do woli oglądać i porównywac oferowane produkty. Zamówiłem sobie już solidnie wykonany stół do kuchni, który w jednym ze sklepów internetowych posiadał bardzo rzetelny opis. W rzeczywistości nie okazał się gorszy niż na zdjęciach, a powiedziałbym nawet, że jest lepszy.
#2016-09-07 06:41:14 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Ja już od dawna zamawiam meble przez Internet. Mam sprawdzone sklepy, które jak dotąd nigdy mnie nie zawiodły. W jednym z nich nabyłam niedawno nowoczesną kanapę do salonu, która została wykonana według podanych przeze mnie wymiarów. W sieci jest zazwyczaj większy wybór kolorów i wzorów mebli tapicerowanych i są niższe ceny niż w stacjonarnych sklepach czy warsztatach.
#2016-09-07 08:10:19 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

A ja nie jestem zbyt wielkim entuzjastą kupowania wszystkiego przez Internet. W stacjonarnych sklepach można wszystko lepiej sprawdzić, wypatrzyc ewentualne wady produktu. Można usiąść na krześle czy kanapie i przekonać się, czy jest to rzeczywiście wygodny i wytrzymały mebel i czy dobrze się na nim czujemy.
#2016-09-07 10:46:01 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

No na pewno masz trochę racji. Ale gdy jakiś mebel jest odpowiednio opisany i sfotografowany, to raczej nie powinien nas niczym zaskoczyć. A jeśli koniecznie chcesz wiedzieć, jak się leży np. na nowoczesnym narożniku, to zawsze możesz sięwybrac do siedziby danego sklepu internetowego, w którym go znalazłeś i tam wszystko osobiście sprawdzić. Ja póki co nie mam takich zamiarów, bo jak dotąd każdy internetowy sklep meblowy, w którym dokonywałam zamówień, spełnił w stu procentach moje oczekiwania. Kupione meble również mnie nie rozczarowały.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015