#2016-09-06 23:58:09 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Hej wszystkim. Miałam ostatnio wypadek samochodowy i czekam właśnie na odszkodowanie z tego tytułu. To nie pierwszy raz jest taka sytuacja i wiem że pewnie firma ubezpieczeniowa będzie chciała zaniżyć odszkodowanie dlatego szukam firmy która zajmuje się odzyskiwaniem dodatkowej kwoty. Ktoś może mi kogoś polecić?
#2016-09-07 00:55:24 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Korzystałem z usług takiej jednej firmy która zajmuje się dopłatami do odszkodowań. W skrócie wygląda to tak że wysyłasz do firmy odpowiednie dokumenty i na ich postawie oni robią kalkulację. Jeżeli jest możliwość uzyskania większego odszkodowania to firma proponuje ci kwotę do wyrównania w zamian za odkupienie tego odszkodowania. Wysyłam namiary na nich w pw :)
#2016-09-07 02:26:15 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Wejdź na http://www.avistapolska.pl/odszkodowanie-z-ac i tam zobacz. Firma specjalizuje się w takich sprawach i z nimi dużo łatwiej załatwić cokolwiek. Sprzedałem im swoje odszkodowanie bo wiedziałem że ja osobiście nic nie zyskam biegając po sądach. Z nimi otrzymałem kilkaset złotych więcej i mam po problemie :D
#2016-09-07 02:41:03 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Mam takie pytanie. Ile średnio można odzyskać z tych pieniędzy? Zastanawiam się bo jeżeli wypadek nie był groźny i szkody nie był takie duże to domyślam się że nie odzyskam bóg wie jakiej kwoty.
#2016-09-07 05:23:28 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

To wszystko zależy o ile jest zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia ile ty możesz zyskać bo to zależy od różnych czynników. Tak czy inaczej to kalkulacja tego jest bezpłatna więc możesz się tego dowiedzieć bez żadnych konsekwencji.
#2016-09-07 07:03:40 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Jeżeli szkody były duże i np. doznałaś uszczerbku na zdrowiu to czasem można odzyskać kilka tysięcy tak jak i w moim przypadku. Sprzedałem swoje odszkodowanie właśnie tej firmie i udało mi się z ich pomocą odzyskać ponad pięć tysięcy :P Strach pomyśleć ile oni są na tym w stanie wyciągnąć.
#2016-09-07 08:13:00 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Dla mnie ważne jest żeby cokolwiek odzyskać bo i tak firma ubezpieczeniowa sporo zyska na tym. Dziękuję za namiary i rady, postaram się wszystko załatwić tak jak mówicie i mam nadzieję że sprawa będzie miała pozytywny finish.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015