#2016-09-02 03:41:28 

5468921Ja

Użytkownik

Część! Doradzcie, jakie żaluzje są teraz w modzie? Szukam czegos fajnego do nowego domu. Akurat w tym momencie cena ma znaczenie drugorzędne. Po prostu chodzi mi o cos wystrzałowego:)
#2016-09-02 06:01:14 

99Balladyn

Użytkownik

Teraz to chyba większym powodzeniem cieszą się rolety, zwłaszcza te modele dzień i noc. A tak w ogóle, to o jakie konkretnie żaluzje Ci chodzi, zewnętrzne czy wewnętrzne? Bo jest spora różnica. Jeśli w grę wchodziłby również tańsze produkty i szukałabyś tanich żaluzji bambusowych w Warszawie to mógłbym Ci zasugerować kilka konkretnych produktów.
#2016-09-02 06:45:03 

Lizakowa

Użytkownik

Wybór żaluzji w Warszawie jest teraz tak duży, że trudno powiedzieć, który z produktów jest najbardziej trendy. Najdrozsze są oczywiście osłony zewnętrzne sterowane elektronicznie, z napędem elektrycznym. Do wnętrza też można kupić taką żaluzję lub roletę na prowadnicach i to jest naprawde ciekawe rozwiązanie. Polecam, jeśli oczywiście Cię na to stać. A poza tym to warto zapoznać się z ofertą producentów plisów, bo takie żaluzje są najbardziej praktyczne i zawsze dobrze prezentują się na każdym oknie. Dziś masz olbrzymi wybór kolorów, także dość łatwo znaleźć model pasujący do konkretnego wnętrza.
#2016-09-02 09:22:39 

5468921Ja

Użytkownik

Ja od poczatku byłam zdecydowana na jakies zautomatyzowane rozwiązanie, chodziło mi tylko o konkretny produkt, ale dzieki za odpowiedzi. Już zdecydowałam się na wspomniane tu wczesniej rolety typu dzien-noc. Naprawde fajnie to wygląda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015