#2016-09-01 22:24:48 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Zawsze z mężem dogadywaliśmy się świetnie czy to przed ślubem, czy to po ślubie, nawet kiedy urodziło się nam pierwsze dziecko. Ale po moim drugim porodzie nie możemy dojść do porozumienia. Nasz synek wariuje że niejs jedynym dzieckiem i nie ma tyle uwagi co wczesniej, mąż zdaje się mnie i dzieci nie zauważać, a ja popadam w co raz większe kompleksy i jedyne czego chcę, to uciec..
#2016-09-02 00:28:28 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

Ja też tak miałam po porodzie, nie radziłam sobie zupelnie. Byłam przekonana że wszystko co się dzieje dookoła mnie to moja wina, że jestem zła matka i żoną. Ale nie poddałam się, poszłam w zasadzie po sąsiedzku na wizytę do warszawskiego psychologa i pomogło, odnalazłam spokój, radość z bycia żona i matką. Wiem, ze gdyby nie to, że miałam gabinet pod nosem, byłoby mi ciężko wpaśc na ten pomysł z terapią, dlatego przyjmij dobrą radę, idź do psychologa, nie czekaj.
#2016-09-02 01:53:46 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Co prawda to prawda. Kiedy w grę wchodzi zdrowie psychiczne, to warto się poradzić kogoś kompetentnego. Z własnego przykładu wiem, że o problemy rodzinne w Warszawie nietrudno, ważne żeby się w porę opamiętać i poskładać. Czasem żeby rodzina zaczęła przypominać rodzinę potrzebna jest pomoc z zewnątrz. Dlatego posłuchaj rady koleżanki i idź na terapię.
#2016-09-02 03:36:49 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Bardzo bym chciała i dużo o tym myślałam co mi napisaliście, ale co ja powiem rodzinie i znajomym?
#2016-09-02 06:09:43 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Jesli chcesz mieć rodzinę, to nie powinno cię interesować co powiedzą inni. Najwazniejszy powinien być mąz i dzieci.
#2016-09-02 07:03:34 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Ja nie rozumiem w czym tkwi problem, przecież terapia u psychologa jest czymś jak najbardziej normalnym. Tak jak leczy się ciało, tak leczy się też duszę. Moim zdaniem żebyś mogła zupełnie poznać samą siebie i żyć w zgodzie z własna naturą, to przydałaby ci się kompleksowa diagnoza psychologiczna Warszawa ma wielu wybitnych specjalistów z zakresu psychologii, którzy mogliby ci pomóc.
#2016-09-02 08:52:06 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Ok, dzieki za wasze rady, okazało się że moja znajoma i jej partner tez mieli problmey i chodzili na terapię, polecili mi psychologa na bielanach, więc mam nadzieję, że mój kolejny post tutaj będzie brzmiał „juz jest wszystko spoko” :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015