#2016-08-26 02:43:14 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

zastanawiam się jak to wygląda w praktyce – bo wiadomo że jak się czyta opisy produktów to wszystko wygląda świetnie, spełnia najskrytsze marzenia i tak dalej… Ale dajcie spokój, kocioł spełniający marzenia? Już wolę złotą rybkę.;) pytanie konkretne, warto kupować z podajnikiem?
#2016-08-26 05:39:58 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

moim zdaniem nowoczesny kocioł z podajnikiem jest naprawdę dużo bezpieczniejszy i wygodniejszy. Gdy porównam to do starego systemu, z którym się jeszcze jakiś czas temu męczyłem, różnica jest po prostu kolosalna…:)
#2016-08-26 07:42:41 

Biżuteria

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Tczew

Wiek: 28

hmm, wiesz co, ostatnio kupowałam wymiennik ciepła i przyglądałam się co tam jeszcze ciekawego firma ma w zakładkach. Na galmet com pl masz też kotły i z podajnikiem i bez niego. Ja bym proponowała skontaktować się z nimi i popytać, mi bardzo dobrze doradzili.;)
#2016-08-26 08:32:06 

Kosimos

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

załatwiałem u nich swoje elektryczne podgrzewacze wody i jak dzwoniłem, by dopytać o szczegóły faktycznie zrobili na mnie dosyć profesjonalne wrażenie. A jeśli chodzi o kotły to chyba jednak lepiej z podajnikiem, bezpieczniej i nowoczesnej… ale to jeszcze kwestia domu i potrzeb.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015