#2016-08-08 08:24:35 

Strzelecki

Użytkownik

u mnie na tapecie od kilku dni taki to temat, ze musze znaleźć kogos kto zrobi dla grupy moich pracownikow szkolenie z pierwszej pomocy. Najlepiej żeby to była ogarnieta osoba/lub osoby a nie ktos kto robi szkolenie takie po raz pierwszy i w sumie nie wie od czego zaczac a na czym skonczuc bo i tak w sumie może być. Którą firma dobrze poprowadzi szkolenie z pierwszej pomocy?
#2016-08-08 09:31:23 

Pajper

Użytkownik

Wazne jest merytoryczne przygotowanie prowadzacych, a poza tym to z jakiego sprzętu korzystaja. Ja miałem szkolenie z LIFE Support i byłem zadowolony, rzetelnie wylozona wiedza, bez lania wody o niczym no i rozprawienie się z mitami, które też wokół pierwszej pomocy są. Bo przy szkoleniach z pierwszej pomocy przedmedycznej waznym jest nie tylko by te wiedze przekazac ale by ludzi nie zniechęcić do udzielania pomocy. Bo wiadomo ze większość ludzi może wymiotami zareaowac na morze krwi ale to trzeba zrozumiec. Co nei znaczy ze nie mamy pomagac. I wlasnie osoba szkolaca która wie jak te obawy rozwiac to może zrobic. Bo to wtedy najlepszy moment na zadawanie pytan itd. Wg mnie szkoly obowiązkowo tez powinny robic takie szkolenia uczniom ale takich praktyk prozno się spodziewac bo nasze polskie spoleczensitwo kuleje w tej kwestii i to bardzo.
#2016-08-08 10:15:14 

SherlockH

Użytkownik

tak jak kolega wyzej napisal. Osoba musi mieć wiedze, a wiec szukaj firmy, która może pochwalic się nowymi certyfikatami. Bo tutaj jednak co raz sa zmiany, wiec dobrze jest jak wiedza uaktualninia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015