#2016-07-27 05:25:42 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Potrzebne mi namiary na sprawdzoną i fachową firmę zajmującą się dotacjami i dofinansowaniami. Jestem zupełnie zielony w tym temacie, wiec bede wdzieczny jesli kogos polecicie bo bardzo zalezy mi na otrzymaniu srodków na swój pierwszy własny biznes, tym bardziej ze mam bardzo dobry pomysł który nie jest ryzykowny.
#2016-07-27 05:38:08 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Zdecydowanie polecam firmę BIZO która specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji unijnych od wielu lat. Pomogli mi kiedy zaczynałam, współpracuję z nimi również i teraz bo zawsze mogę liczyć że zorganizują mi jakieś wsparcie finansowe. Pracownicy są wysoko wykwalifikowani i mają olbrzymie doświadczenie w tego typu sprawach, dlatego polecam ich każdemu kogo interesuje tematyka dotacji, pzdr.
#2016-07-27 08:00:36 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Zgadzam się z koleżanką. Pisanie wniosków o dotacje to czynność bardzo żmudna, trudna i wymaga ogromnej wiedzy i wprawy. Korzystam z róznych rodzajów wsparcia od lat ale nigdy nie wziąłbym na siebie cięzaru pisania wniosku. Nigdy nawet nie miałem takiej potrzeby bo ich stawki są symboliczne w porównaniu do zysków.
#2016-07-27 10:13:59 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Bardzo wam dziękuję za pomoc, naprawdę bardzo potrzebuję tych pieniedzy bo kapitału niestety nie mam, uzbieranie go zajęłoby mi na pewno sporo czasu, a jak wiadomo czas to pieniadz. Wielkie dzieki za zainteresowanie, jutro ruszam z tematem bo im szybciej zaczne tym lepiej.
#2016-07-27 11:53:57 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Powodzonka i trzymaj się! Mam nadzieję że wszystko ci się uda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015