#2016-07-18 06:44:33 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Dzień dobry! Mam pytanie – zdecydowałam się na zmiany w swojej sypialni, z której wyniosłam telewizor. Ściana na której wisiał została taka pusta. Myślałam, żeby kupić fototapetę, ale nie mam nic takiego w domu i nie wiem jak to się sprawdza, czy w ogole się sprawdza? A jeśli tak, to co proponujecie – sypialnia jest jasna, meble jednolitego koloru, ale dużo w niej zielonych roślin. Przez okno widać też te które są na balkonie – myślałam o jakiejś dzikiej naturze. Co wy na to?
#2016-07-18 07:49:33 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Jeśli chodzi o idealnie pasujące do mieszkania foto tapety to każdy musi sam wybrać to co lubi i co mu pasuje najabradziej. Polecam stronę www.fototapetka.eu tam jest tyle rodzajów foto tapet, że można znaleźć coś dla siebie. Ja np. nie kupiłabym do swojego mieszkania, zwłaszcza do sypialni produktu z wizerunkiem dzikiej natury, bo kompletnie by mi to nie pasowało i nie ciągną mnie takie klimaty. W swojej sypialni postawiłam na fototapety mosty linowe bo to już druga w tym guście. I zmieniałam nie dlatego że tamta wyblakła czy się uszkodziła, ale je często zmieniam wizerunek mieszkania, a z foto tapetami jest właśnie wygodnie.
#2016-07-18 10:04:56 

FrontemDoZycia

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Działdowo

Wiek: 36

Ja w swoim mieszkaniu od kilku lat mam fototapety i to jest całkiem dobre rozwiązanie – nic nie odróżnia tak mojego mieszkania od innych jak właśnie taka unikalna tapeta, ale trzeba ją odpowiednio dobrać i nie można przesadzić. Ostatnio po remoncie założyłem sobie fototapetę kuchenną na szkle miedzy dolnymi a górnymi szafkami – efekt: NIEZIEMSKI!
#2016-07-18 10:31:36 

Hiacynta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Ełk

Wiek: 29

z kolei w mojej sypialni jest fototapeta uliczka w Barcelonie i zgrywa się z tym pomieszczeniem idealnie. Wisi już od ponad 6 lat i wszystko z nią ok. żadnych uszkodzeń, odklejeń, przebarwień czy wyblakłych miejsc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015