#2016-07-05 05:31:06 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Witam wszystkich. Tak jak w temacie, szukam miejsca, gdzie mógłbym przez internet zamówić jakieś ładne i najlepiej nowoczesne obrazy. Nie znam jednak miejsca gdzie mógłbym dokonać takich zakupów i tak pomyślałem, że może ktoś na tym forum mi pomoże i coś podpowie. Na pewno ktoś się tutaj znajdzie, kto ma duże pojęcie na temat sztuki i mi coś doradzi ;) Będę wdzięczny za rady, z góry dziękuję i pzodrawiam!
#2016-07-05 07:00:02 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Wydaję mi się, że znam jeden sklep z obrazami z dużym wyborem. Można zrobić tam naprawdę fajne zakupy i jeszcze przy okazji wyrwać kilka perełek, bo mają naprawdę fajne dzieła na sprzedaż ;) Myślę, że warto byś się z nimi skontaktował i coś sobie wybrał.
#2016-07-05 07:56:24 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Ja mogę polecić nowoczesne obrazy do salonu, ponieważ wydaję mi się, że taki powiew nowoczesności i ogólnie może nuty ekstrawagancji, dobrze zrobi każdemu domostwu i sprawi, że się zupełnie inaczej w nim zrobi. Ja sam zainwestowałem w kilka obrazów i całkowicie odmieniły one to jak się w domu teraz spędza czas. Zupełnie inna atmosfera i co najlepsze, czuję, że jest o wiele bardziej estetycznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015