#2016-07-04 04:47:39 

Kloun

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Ustka

Wiek: 27

Mam pytanie do smakoszów rybiej ikry, czyli najlepszego rosyjskiego przysmaku ever: jaki wolicie kawior? czarny czy jaśniejszy? jest bursztynowy też o ile sięnie mylę ale tego jeszcze chyba nie próbowałem... chociaż kto wie w Rosji byłem na robotach to naprawdę dużo się tego popróbowało... Dobre chłopaki są w Rosji zawsze mi dobry kawior ogarnęli bez problemu i poniżej ceny sklepowej. Każdy tam mam jakiegoś znajomego który pracuje na połowach, to załatwiali...
#2016-07-04 06:21:59 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Ja zdecydowanie uwielbiam kawior o czarnej barwie. Jak dla mnie ma on najwięcej smaku, a przyrządzony z odpowiednią ilością soli i odpowiednio podany to jest po prostu niebo w gębie. Zazwyczaj kupuje kawior o dłuższym terminie przydatności do spoyżcia, jakoś mi taki barziej smakuje. Bursztynowy teź polecam, smak jest bardziej wyrafinowany. Pozdrawiam.
#2016-07-04 08:49:28 

Pajper

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Augustów

Wiek: 19

jest taki dobry polski sklep z kawiorem który ma bardzo dobre opinie w fachowej prasie oraz dobre opinie konsumentów. dostali chyba maksymalną liczbę gwiazdek. jest to producent rybiego przysmaku który korzysta z najlepszych źródeł importowych w Rosji i naprawdę robią taki super swojski smak polski. Warto spróbować ich, nazywają się Esturian i bardzo ich sobie chwalę
#2016-07-04 10:50:37 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

tak, takie czasy że polski kawior święci triumfy. nie ma co się oszukiwać, Rosjanie to nasi bliscy sąsiedzi i pobratymcy więc dlaczego my też nie mielibyśmy mieć żyłki do tworzenia najlepszej rybiej ikry. Cały sekret to dobre połowy, dobre przechowywanie, odpowiednie pakowanie, tak że smak nie ucieka... Taki świeży kawior jest świetny
#2016-07-04 13:12:47 

Strzelecki

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Polski kawior albo rosyjski to super rzecz. Wiele krajów nam zazdrości takich przysmaków, tak samo wódki. Cała Europa przecież wie, że wódka i kawior to prawdziwe luksusy więc importują od nas te rzeczy. U nich są dużo droższe
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015