#2016-07-01 06:25:49 

Strzelecki

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Dzień dobry. Ostatnio zdiagnozowano u mojej żony zaburzenia tarczycy i w związku z tym ma dość poważne problemu ze zdrowiem ogólnie… Niestety nasz lekarz to jakaś porażka. Zero informacji o metodach leczenia, możliwych badaniach etc. Czy jest tu ktoś z takim problemem kto podpowie, jakie badania należy zrobić? Może jakieś namiary na przychodnie albo lekarzy??
#2016-07-01 09:00:14 

Pajper

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Augustów

Wiek: 19

U mnie to też strasznie szybko poszło z tymi hormonami- niby byłem zdrowy a zaraz tycie się pojawiło, problemy ze skórą itp. No i taki lekarz ze szpitala polecił mi poradnię prywatną, gdzie też na nfz przyjmują gdzie pracują najlepsi endokrynolodzy w Krakowie. Tu masz ich strone http://www.nzozrevita.pl/konsultacje/endokrynolog/ i nazwiska. Ja jestem w trakcie leczenia i oni mi mówią jakie badania muszę zrobić itp. Na razie pomaga, więc polecam z czystym sumieniem
#2016-07-01 09:12:34 

Biżuteria

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Tczew

Wiek: 28

Z zaburzeniami tarczycy warto sobie zrobić badanie USG w celu rozpoznania jakichś ogniskowych zmian, niedoczynności czy nadczynności. To badanie nazywa się USG Dopplera Kraków na pewno je robi, a szczególnie w prywatnych klinikach więc po prostu znajdź kogoś kto ma to w ofercie :) powodzenia w leczeniu!

#2016-07-01 11:45:16 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

Ja nie wiedziałam, ze tam są też endokrynolodzy! Ja tam od lat chodzę z córką, która ma cukrzyce, bo lepszego w całym Krakowie diabetologa niż doktor Kozanecka według mnie nie znajdziesz. Może nie pomogę w kwestii endokrynologów, ale samo miejsce jest bardzo dobrze zorganizowane, kolejki prawie żadne ( a jak prywatnie to sam wiesz :)) no i spokojna atmosfera
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015