#2016-06-19 22:31:33 

SherlockH

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Warszawa

Wiek: 26

Siemanko odbieramy niedługo z zona własne M wstanie do wykonczenia, bo chcemy je sami wykonczyć i urządzic po swojemu, tylko że moja zona chciałaby miec wnetrza w stylu bardziej tradycyjnym, a ja optuje za nowoczesnym designem i chciałbym do tego przekonac zone. ktos zna jakas fajna stronke, gdze saa pokazane rozne projekty wnetrz, będe wdzięczny za link.
#2016-06-20 00:35:49 

Holera

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Frombork

Wiek: 17

a gdybyscie połączyli tradcyjnosc z nowoczesnością. Ostatnio to jest bardzo modny trend i całkiem ciekawie to wygląda. Zerknij chociażby na http://www.yvdesign.pl/galeria/wnetrza/ są tam wnętrza nowoczesne, minimalistyczne czy też te urządzone w bardziej tradycjny sposob.
#2016-06-20 02:04:57 

SherlockH

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Warszawa

Wiek: 26

to chyba dobra mysl, tez tak myslałem, zeby zgłosic się do biura projektowego, ale to pewnie troche kosztuje i nie wiem, czy takie biura realizuja zlecenia na projekty wnetrz malych mieszkan.
#2016-06-20 03:34:19 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

A pytałeś u developera, u którego kupujesz mieszkanie? Developerzy współpracują przecież z takim firmami, bo przecież ktoś musi projektować te mieszkania, a jak mieszkania projektują, to zapewne i wnętrza aranżują. Zapytaj, na pewno dostaniesz od nich adres i się wszystkiego wywiesz, powodzenia.
#2016-06-20 05:37:42 

Kloun

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Ustka

Wiek: 27

A co Ty się martwisz o wygląd wnętrza, jak bedzie gdze spac i jesc to jabym się wnętrzem za bardzo nie przjmowal, niech twoja kobitka się wykaze, estetyka to prędzej kobieca sprawa, co nie?
#2016-06-20 06:06:54 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Czyli według ciebue może być smród i brud, byleby było gdzie spać i pełna miska, odezwał się maczo od siedmiu bolesci
#2016-06-20 06:17:09 

Kloun

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Ustka

Wiek: 27

O wypraszam sobie, co najwyżeej Ty jestes feministka, ja tylko chciałem powiedziec, ze kobieta ma lepsze wyczucie estetyki.
#2016-06-20 08:19:13 

Pajper

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Augustów

Wiek: 19

dobra, dobra, wystarczy już tych utarczek słownych.Jesli zamieszkujesz Wrocław projektowanie wnętrz konieczne zleć firmie YV DESIGN, która ma duże dośwadcznie w tej dzedznie Firma ta zrealizowała już wile projektow, w tym przy projektowaniu i urządzaniu małych mieszkań także kawalerek. napewno jak poogladacie ich projekty, to z pewnością wam tak doradzą, że będzie miejsce i na nowoczesność i na klasyczną aranżację.
#2016-06-20 10:53:58 

SherlockH

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Warszawa

Wiek: 26

Przekonaliście mnie. Żona się też bardzo ucieszyła z takiego pomysłu. Wstepne rozmowy już nawet odbyliśmy, czekamy na konkrety. Na pewno jeszcze się odezwę. Dzieki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015