#2016-06-13 06:40:56 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Moja córka nie chce wesela. Nie wiem jak ją do tego przekonać, przecież ślub bierze się tylko raz i nie wypada nie zaprosić na niego gości z rodziny! U nas w rodzinie zawsze wesela były duże i wszyscy, włącznie z nią, się doskonale bawili. A ona teraz mówi, że nie chce! My chcieliśmy za wesele zapłącić jak się należy rodzicom a teraz nie wiem jak mam rodzinie powiedzieć, że nic z tego.
#2016-06-13 08:56:16 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Ale to jej jedyny w życiu ślub, a nie twój. Nie wiem za bardzo jaki jest problem rodziców z tym, że ich dzieciaki chcą inaczej się żenić. U nas tez niby wszyscy mają weselicha ale my nie chcieliśmy, bo nie chcieliśmy, aby rodzice nam płacili. Woleliśmy sami wszystko zorganizować, na skromnie ale po swojemu. To samo z wujkiem – domorosly fotograf i filmowiec rodzinny. Ale kuzynka u siebie się uparła i kiedy potrzebny był jej fotograf na wesele Poznań okazał się idealnym miejscem. A wujek super się bawił jako gość.
#2016-06-13 09:47:51 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Ale to tak nie wypada, zawsze oni nas zapraszali a ona chce tylko najbliższą rodzinę, kogoś do zdjęć i tyle!
#2016-06-13 10:34:02 

Hiacynta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Ełk

Wiek: 29

Ja co prawda lubię duże wesela ale też uważam, że to jest decyzja młodych tylko i wyłącznie. Oni nie mogą potem załować swoich decyzji i źle ich wspominać. Ja zdecydowałam się wziąć fajnego fotografa na sesję ślubną w Poznaniu, a jesteśmy z Gdańska i byliśmy super zadowoleni. A wszyscy się dziwili po co tak daleko jechać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015