#2016-06-09 22:49:42 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Ponieważ już od wielu lat z żoną planujemy zacząć przygodę narciarską, do tej pory żadne zimowe sporty nie były uprawiane, to tak się zastanawiamy nad samym zakupem sprzętu. Czy lepiej kupić samodzielnie narty w sklepie czy może jednak skorzystać z takich wypożyczanych? Dodatkowo chętnie się dowiem gdzie jest jakaś niedroga wypożyczalnia nart Poznań byłby dla mnie najlepszym miejscem na wypożyczenie, tutaj mieszkam i wydaje mi się, że będzie taniej niż pożyczać potem narty gdzieś na stoku, ale może się mylę?
#2016-06-10 01:25:28 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Generalnie rzecz biorąc wszystko zależy do tego jak często chcesz na te narty jeździć. Jak dosłownie 2-3 razy w ciągu jednego sezonu i to po jednym dniu to może i być tak, ze lepiej będzie Ci pożyczać sprzet. Ja dość często jeżdżę z rodziną na narty i nie wyobrażam sobie stosowania pożyczanego sprzętu, którego stan jak dla mnie nie raz pozostawia wiele do życzenia, ale to moje zdanie.
#2016-06-10 04:05:05 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

Nie zgodzę się z tym, że to taki zły pomysł, jak człowiek dopiero się uczy jeżdżenia na nartach to nawret nie ma sensu inwestowania w dobrych sprzet i jeszcze zajeżdżania go…Jak się nauczycie kolego dobrze jeździć na nartach to wtedy bym pomyślała o zakupie swojego, nowego sprzętu. Co do wypożyczalni to nie wiem, ale tutaj supersportowy.pl jest od naprawdę dawna już serwis narciarski, który mieści się właśnie w tym mieśce, popytaj, może wypożyczają też.
#2016-06-10 05:14:40 

5468921Ja

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 39

Tak wypożyczają, bo sam korzystałem i ceny są o wiele przystępniejsze niż na stokach później. Warto wypożyczć.
#2016-06-10 06:40:20 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

No to tak właśnie mi się wydawało, że jednak zakup na początek to nie jest dobry pomysł. Obejrzę ten link co podałaś, ale chciałem się jeszcze dopytać czy takie pożyczone narty to są już odpowiednio smarowane?
#2016-06-10 09:06:14 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

Jak wypożyczalnia jest porządna to dostaniesz sprzęt w pełni gotowy do użycia ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015