#2016-05-15 22:50:21 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Mam pytanie do osób, które prowadzą lub prowadziły internetowy biznes. Czy waszym zdaniem dzisiaj jeszcze można zarobić na sklepie sprzedającym końcówki serii znanych marek odzieżowych?
#2016-05-15 23:53:50 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

Jesli masz dostep do tanszego towaru to zawsze cos mozna zarobic, tylko nie wiem czy w takim przypadku jest sens otwierac sklep, czy nie lepiej zajac sie handlem przez jeden z portali aukcyjnych. W koncu otwarcie i utrzymanie sklepu internetowego tez coś kosztuje. Najwiecej trzeba wydac na marketing, a jak nie masz na to kasy to i klientow nie przyciagniesz do sklepu.
#2016-05-16 02:52:25 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Konkurencja jest bardzo duża, ale jak masz jakiegoś dobrego dostawcę, a najlepiej kilku i zajmiesz się sprzedażą czegoś specyficznego, na przykład dużych rozmiarów dla puszystych to może coś z tego wyjdzie.
#2016-05-16 04:28:05 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Czy tworzenie sklepu internetowego jest bardzo trudne? Czy można to zrobić samodzielnie, czy trzeba zatrudnić jakąś firmę, która się tym zajmie? Na razie nie mam nawet własnej strony internetowej i nie za bardzo znam się na informatyce, ale słyszałam, że wiele osób takie strony internetowe zakłada samodzielnie, więc to chyba nie jest takie trudne.
#2016-05-16 07:02:56 

Pajper

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Augustów

Wiek: 19

Co innego strona wizytówka firmy, a co innego sklep internetowy. Jak się znasz na oprogramowaniu do stawiania sklepow internetowych to sobie dasz radę, jak nie, to będziesz musiała skorzystać z zewnętrznej pomocy. Poza tym i tak musisz zapłacić komus za dostęp do skryptu sklepu, za hosting, za domenę i za marketing, przynajmniej na poczatku. Na stronie http://www.aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jak_zalozyc_sklep.php znajdziesz więcej informacji na ten temat.
#2016-05-16 09:06:57 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Wielkie dzięki za odpowiedź. Troszkę mi rozjaśniłeś sytuację.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015