#2016-05-13 06:30:56 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

Hejka! Mam samochód który musze szybko sprzedać. Bardziej polecacie komis czy szukanie jakiegos prywatnego nabywcy? Domyslam sie ze znalezienie komisu jest troche szybsze ale moze dobrze napisane i szeroko dostepne ogloszenie da całkiem dobry efekt? Pozdrawiam.
#2016-05-13 07:06:50 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Komisy zaniżają ceny maksymalnie, szczególnie teraz kiedy na rynku aut jest dosyć słabo bo niemcy już tak duzo nie sprzedają. Wszyscy wiedzą że ta tendencja zapewne sie utrzyma wiec do komisów nawet nikt nie chodzi, a one zeby zachecic ludzi obnizaja ceny wiec i mniej ci dadzą za auto. Prywatny odbiorca to tak kaprysna osoba ze ja nie mam na nich nerwów ;]. Myslałaś o skupach aut?
#2016-05-13 09:16:52 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

Nie myslalam bo nie wiem co to jest i pierwszy raz coś takiego słyszę. Jakies wyjasnienie, albo informacje?
#2016-05-13 10:50:49 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Skupy jak sama nazwa wskazuje skupują auta. Zwykle w pare godzin po zgloszeniu pojawiaja sie u Ciebie aby wycenic pojazd i ewentualnie kupić go na miejscu za gotówkę. Fajna i wygodna forma lepsza niż alternatywy. Polecam ten skup jeśli jesteś z Pomorza bo ceny mają bardzo dobre, a osoby od wycen są uczciwe i rzetelne: http://skupautpomorskie1.pl/ . Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam i powodzenia :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015