#2016-05-05 00:21:35 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Mam pytanie do bardzie obeznanych w tematyce czarterowania jachtów. Od pewnego czasu właśnie poszukuję jachtu w Grecji, chcę tam sobie wyczarterować łódkę i troszkę popływać,. W grecji byłem nie raz, ale zawsze z buta, teraz chcę ten kraj zwiedzić od troszkę innej strony. Czy możecie mi podpowiedzieć jak wybrać odpoweidnia ofertę, czym się kierować?
#2016-05-05 03:17:37 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

To dość skomplikowane pytanie, wszystko tutaj generalnie zależy od tego czego potrzebujesz. Ja mogę na pewno powiedzieć jedną rzecz, absolutne, ale to kategorycznie nie można kierować się ceną, niska cena jest atrakcyjna, ale nie zawsze oznacza profesjonalną ofertę. Na pocątek zainteresowałabym się chyba tym, czy dana firma zapewnia serwis czarterowanego jachtu jeśli coś stanie się podczas rejsu, to chyba najważniejsze jak dla mnie, pewność, ze dostaniesz pomoc w razie czego.
#2016-05-05 05:34:06 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

o widzisz, na to na pewno bym nie wpadł. Generalnie firma pasat-charter.pl mnie tutaj najbardziej interesuje bo oferta po prostu mi się podoba.
#2016-05-05 06:13:29 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Nie wiem jak konkretnie wygląda sprawa w przypadku tej firmy, ale ogólnie jak jak korzystałem kiedyś z czarteru jachtu to byłem kierowany prawie że za roczkę. Musisz sobie odpowiedzieć chociażby na takie pytania jak to dla ilu osób ma to być jacht, jaki standard cię interesuje, w sensie jeśli chodzi o zamieszkiwanie na tej łódce, długośc pobytu, różne usługi dodatkowe które może potrzebujesz. Podzwoń sobie do tej firmy, a na pewno dowiesz się wszystkiego.
#2016-05-05 08:14:32 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

generalnie porządna firma powinna sama coś zasugerować przede wszystkim pod kątem doświadczenia załogi, która ma z jachtu korzystać. Wiadomo, że żółtodziobom nie powinno dawać się na przykład łodzi sportowych, z którymi mogą sobie nie poradzić, ale rodzajów jachtów jest masa i zawsze trzeba mierzyć siły na zamiary, tak ja uważam przynajmniej.
#2016-05-05 10:08:01 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Fajnie, dzięki za takie zainteresowanie, wezmę sobie do serca te wszystkie uwagi i będę o nich dokładnie myślał wybierając ofertę dla siebie. Ahoj żeglarze! :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015