#2016-04-11 05:59:49 

SherlockH

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Warszawa

Wiek: 26

Witam. Tak jak w tytule tematu. Zastanawiam się na ile mam się przygotować odnośnie wymiany rolet okiennych, bo coś czuję w kościach, że za 200zł pięciu rolet nie kupię. Może ktoś z was niedawno wymieniał rolety i moze powiedzieć coś konkretnego. Mnie żona molestuje o nowe rolety już od trzech tygodni, więc chcąc nie chcąc muszę coś zrobić. Ja najchętniej niczego bym nie zmieniał, mnie aż tak bardzo nie przeszkadza, ze te co mamy czasami się zacinają i spadają. Żona zazwyczaj dostaje wtedy piany..
#2016-04-11 06:58:26 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Witam. Chyba rozumiem co czuje twoja żona. Sama zmagałam się z takimi niesfornymi rotelami, które wciąż się wyhaczały i spadały. Było to dla mnie bardzo uciążliwe. Znalazłam inny sposób na takie rolety. Zamieniłam je na takie żaluzje plisowane, które są jakby naciągane na okno od dołu do góry i problem się rozwiązał.
#2016-04-11 09:36:00 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

Witajcie. Jeśli mam coś komuś podpowiadać to powiem tylko tyle. Najlepsze są żaluzje na okna typu dzień i noc. To takie rolety, które można z powodzeniem założyć na okna bez firan. Są dość dekoracyjne, nowoczesne i praktyczne. Nie wiem za bardzo ile kosztują, ale jak twoja żona ma się użerać ze spadającymi roletami to lepiej zainwestować więcej pieniędzy i kupić coś porządnego i przy okazji ładnego. Pozdrawiam
#2016-04-11 11:14:48 

Gregory

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Wrocław

Wiek: 18

Cześć wam, sprawdź sobie cennik w jakiejś firmie co oferuje takie rolety i po sprawie. Myślę, że tutaj warto się zastanowić nad kupnem zaluzje-rolety-warszawa.pl. Mają ciekawe oferty, chociaż pierwszy raz widzę, żeby były skórzane rolety. Powodzenia
#2016-04-11 13:29:35 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Witajcie kochani. Niedawno wymieniałam rolety na plisowane. Też szukałam w necie rolet w Warszawie ceny za takie produkty przyznam szczerze były dość różne. Ale za 200zł kupisz bynajmniej 2 sztuki. Mam nadzieję, że choć odrobinę ci pomogłam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015