#2016-04-06 06:43:59 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Cześć. Kupiłam mieszkanie dwupoziomowe z niezbyt dużą klatką schodową, gdzie nie ma miejsca na wstawienie klasycznej szafy. Zastanawiam się, jak inni radzą sobie z zagospodarowaniem takiej przestrzeni, bo schody mam nie zabudowane i trudno pod nimi zrobić jakiś większy schowek.
#2016-04-06 08:50:51 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

Poszukaj dobrej firmy, która wykonuje zabudowy klatek schodowych Poznań jest pełen tego typu firm, ja sam znam co najmniej jedną taką firmę. Niestety jak chcesz miec dalej ażurową konstrukcję schodów to możliwosci zabudowy są ograniczone. A tak w ogóle to jakiego typu schody masz w mieszkaniu? Przypuszczam, że jak mala klatka schodowa to schody zabiegowe, a w takim przypadku to do zagospodarowania jest raczej niewiele przestrzeni.
#2016-04-06 10:21:25 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

Rzeczywiście mam schody zabiegowe niezabudowane tzn. są prześwity pomiędzy stopniami. Czyli, jak bym chciała teraz je zabudować to muszę zmieniać całą konstrukcję schodów, bo jeśli tak to za droga impreza.
#2016-04-06 10:52:59 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Bez przesady, nie musisz zmieniac schodów, wystarczy tylko je zabudować. Najlepiej znajdz jakiegoś stolarza i on ci dokładnie powie co można zrobic, bo tak przez internet i to bez zdjęcia ciężko coś oceniać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015