#2016-03-29 06:48:25 

Strzelecki

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Hej! Jestem studentem pierwszego roku i coraz bardziej doskwiera mi ból zęba. Miałem zamiar zrobić przegląd w rodzinnych stronach, kiedy odwiedzę rodziców ale chyba nie dam rady bo nie mogę juz jeść ciepłych rzeczy. Czuje wtedy przeszywajacy bol od ktorego az mnie mdli. Do jakiego gabinetu warto się wybrać żeby wyjść ze zdrowym zębem nie płacąc za dużo. Pozdrawiam.
#2016-03-29 07:25:54 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Cześć. Przypomniały mi się czasy kiedy ja przyjechałam tutaj na studia i był mi potrzebny dentysta żeby przeleczyć ząb kanałowo.. :) Z czystym zercem mogę ci polecić ten gabinet na Grunwaldzie http://bajkodent.pl/, jestem bardzo zadowolona z ich usług. Leczą zęby bardzo dobrze i skutecznie, bo nigdy nie pojawiły się problemy z tymi które były już robione, a do tego mają bardzo konkurencyjne stawki, chyba najlepsze w Poznaniu.
#2016-03-29 10:02:22 

Strzelecki

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Tak to już jest z tą napływową masą studentów, że szukają zawsze po ciemku. A jeszcze tak podpytam, bo widzę że usługi w tym poleconym gabinecie są przystępne pod względem finansowym, bardziej niż ceny poznańskich dentystów których do tej pory znalazłe. To są stawki już stałe i się nie zmieniają?
#2016-03-29 10:36:46 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Tak jak sam widziałeś w cenniku, na wizycie nic się nie zmienia, są bardzo uczciwi. Średnie ceny u innych są wyższe od tamtych o około 10-20%. Tak wynika z moich obserwacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015