#2016-03-29 05:31:32 

SherlockH

Użytkownik

Potrzebuję kupić jakieś elegancko wydane, porządne notatniki dla pracowników firmy na spotkania biznesowe. Zależy mi, żeby były wytrzymałe na próbę czasu i eksploatacji. Chcę kupić nawet w większej ilości takie produkty. Ma ktoś może jakieś propozycje takich notatników. Bowiem szczerze, że się słabo znam na takich produktach.
#2016-03-29 07:43:23 

Kloun

Użytkownik

Zapewne chodzi Ci o notatniki z takimi kółkami przy okładce czyli tzw. kołonotatnik A5 – moim zdaniem właśnie w formacie A5, żeby był bardziej poręczny i można było go łatwiej chować do aktówek czy torebek. Na stronie swiatetykiet24 mają coś takiego właśnie. Polecam sprawdzić. Różne kołonotatniki w różnych cenach, różnie wydane. Są też widać takie bardzo wytrzymałe i eleganckie jak potrzebujesz. Na bank przy jakichś większych zamówieniach możesz liczyć na zniżki. Ze swojej strony polecam bardzo :)
#2016-03-29 08:10:19 

Pajper

Użytkownik

Kupowałem w tym sklepie swego czasu takie etykiety marki Avery bodaj, potrzebne mi były do nadrukowania na płytach CD. Duża ilość w dobrej cenie. Do tego wpadła mi też w oko folia Avery dla siostry, która chciała coś sobie tam na transparencie wydrukować. U mnie wszystko się sprawdziło, materiał się nie sciera, jest solidny, dobrze dobrany i idealnie przylega do płyty. Wolę kupić jednak coś markowego z atestami i certyfikatami niż bawić się w jakieś nonamy :P Myślę, że z takich notatników też będziesz zadowolony, bo widać że są profesjonalnych marek, zresztą cały asortyment tego sklepu to produkty wysokiej jakości. Nie ma co żałować za jakość.
#2016-03-29 09:32:42 

SherlockH

Użytkownik

Dokładnie też tak myślę i chyba zdecyduję się na zakup. Niby się mówi, że smartofony i tablety wypierają papier, ale moim zdaniem nic nie wygląda bardziej profesjonalnie jak pójście na spotkanie biznesowe z eleganckim notatnikiem i długopisem. Dzięki za pomoc ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015