#2016-03-22 06:07:56 

Strzelecki

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Coraz częściej widuje w katalogach wnętrza domów których podłogi, schody albo blaty są wykonane z kamienia a najczęściej z granitu. Nigdy nie myślałem, że to może wyglądać tak dobrze! Zastanawiam się nad zamontowaniem kilku takich elementow u siebie, a wy co o tym myślicie? No i komu to najlepiej zlecić?
#2016-03-22 07:59:01 

Kosimos

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Mi się to też mega podoba- bardzo męskie i eleganckie wnętrze można z takiego granitu zrobić. No i dobry pomysł dla kogoś, kto nie lubi zmieniać wszystkiego co chwila tylko mieć trwałe rzeczy na dłużej, oczywiście jeśli nie trafisz na jakichś partaczy
#2016-03-22 09:38:13 

StronaGazety

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Radom

Wiek: 30

Super to jest pomysł według mnie! Z resztą ja też dużo myślałam i w końcu się zdecydowałam głównie przez jedną firmę z Gorzowa od schodów kamiennych jak je zobaczyłam na żywo u koleżanki. Wejdź sobie w galerię na ich stronie http://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/blaty-lazienkowe-i-kuchenne/ naprawdę fantastycznie te blaty wyglądają i możesz sobie sama zaprojektować, co nieczęsto się zdarza u kamieniarzy tych takich mniej nowoczesnych
#2016-03-22 12:04:11 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

Ja bym odradzała, a jak to pęknie to co? Chyba łatwo się o to poranić, a jak są dzieci w domu to uż w ogóle jak dla mnie zły pomysł. Poza tym bardzo przygnębiający taki ciemny granit... wrrrr
#2016-03-22 13:32:53 

Hiacynta

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Ełk

Wiek: 29

Z tej firmy co wyżej pani wrzuciła link zamawiałam nagrobki w Myśliborzu i byłam zadowolona, głównie dlatego ze już dziesięc lat minęło już od tego czasu jak postawiony został i ani razu nie musiałam niczego poprawiać lub zmieniać. Porządni fachowcy, a teraz o takich ciężko więc to dodatkowy plus
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015