#2016-03-17 08:46:07 

Kosimos

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Zabrze

Wiek: 36

Siemka mam pytanie tak jak w temacie bo mi sie wyczerpuja pomysly chcialbym kupic cos nowego ekscytujacego i mysle co by to moglo byc.. duzo ludzi mowi o tych wszystkich gadzetach z 40 twarzy greja i sie z dziewczyna zastanawiamy czy by to sie nam podobalo.. hm moze jakies inne propozycje
#2016-03-17 09:41:33 

Steel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Szczytno

Wiek: 45

A korzystałeś już z pompek do powiększania członka? Bo wielu ludzi ma o nich złe opinie a nie słusznie. Albo źle używaja albo kupowali złe pompki. Bo te urządzenia , z dobrej półki, naprawdę działaja! ja mam sam dwie pompki zwyklą i wodną i powiem z po użyciu penis jest imponujacy! polecam sprobowac i zaskoczyc partnerke pozdrawiam
#2016-03-17 11:43:26 

FrontemDoZycia

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Działdowo

Wiek: 36

Kupc dziewczynie kremik powiekszajacy piersi to w sumie prezente bardziej dla ciebie niz dla niej ale ona tez sie ucieszy wiem z doswiadczenia. ten krem robi naprawde odbre efekty piersi sie wizualnie podnosza i wydaje wieksze. skora fajniejsza w dotyku polecam serdecznie
#2016-03-17 14:37:24 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

wspomniales o sado maso.. fajne BDSM akcesoria mozna zamowic przez internet a w zaciszu domu cieszyc sie kajdankami zaciskami na sutki itd. dla mnie to jest mega podniecajace... na szczescie dla mojego chlopaka tez :) nieprawda ze krem powiekszajacy biust jest fajny tylko dla faceta kobieta z lepszymi piersiami te zsie lepiej czuje. moge powiedziec z autopsji. zawsze wieksze poczucie wlasnej wartosci wiem to glupie ale tak jest :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015