#2016-03-16 06:45:14 

GrubaEmi

Użytkownik

Zakładam ten wątek, ponieważ potrzebuję namiarów na dobrą i przede wszystkim TANIĄ firmę wynajmującą samochody w Swarzędzu. Dobrze by było, gdyby istniała możliwość wynajęcia również kierowcy. Potrzebowałabym auta na jeden dzień, a jeżdżenie taksówkami raz, że się nie opłaca, a dwa, że jest koszmarnie drogie. Ktoś, coś?
#2016-03-16 07:03:01 

Ciekawska

Użytkownik

W jakim celu, jeśli mogę spytać? Bo ja np. krótkoterminowo wynajęłam w Poznaniu auto z powodu przeprowadzki do innego mieszkania. Musiałam kwiatki, kołdry itd. poprzewozić, nie wyobrażam sobie robić tego tramwajem. Całą resztę firma od przeprowadzek zgarnęła furgonetką. Kurcze, trzeba w końcu sobie to auto kupić, bo to jednak wygodne jest mieć własne.
#2016-03-16 08:55:36 

GrubaEmi

Użytkownik

Mam złamaną nogę, a dostałam list z urzędu i parę rzeczy muszę w szybkim tempie pozałatwiać, zanim mnie miasto z mieszkania eksmituje. Swojego samochodu nie mam, a nawet jakbym miała to z oczywistych powodów by mi to wiele nie zmieniło ;)
#2016-03-16 11:12:22 

Lizakowa

Użytkownik

Firm które się zajmują wynajmowaniem samochodów jest tyle, że na pewno coś znajdziesz w Google, jak tylko poszukasz. Jak na jeden dzień to nie powinno wyjść drogo, o ile oczywiście nie zamówisz jakiegoś luksusowego auta. BTW złąmana noga bynajmniej nie zwalnia z myślenia ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015