#2016-02-23 05:37:44 

Biżuteria

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Tczew

Wiek: 28

Cześć wszystkim. Ostatnio rozmawiałam z fachowcem na temat kominków. Wiedziałam że to fachowiec od pierwszej chwili. Jego słownictwo było bardzo specjalistyczne, i w gruncie rzeczy niewiele zrozumiałam. Posiadanie kominka było od zawsze moim marzeniem – w rodzinnym domu nie mieliśmy kominka. Kiedy chciałam porozmawiać o instalacji kominka, ten pan zaczął coś mówić o płaszczach wodnych i innych rzeczach, których nawet nie zapamiętałam. Może ktoś zechce mi to wyjaśnić bardziej przejrzyście? Czym się różni tradycyjny kominek od tego z tym płaszczem? Pomocy.
#2016-02-23 08:26:54 

99Balladyn

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Poszukaj informacji na portalu branży kominkowej. Artykuły są naprawdę ciekawe i zgaduję, że nawet osoba która o kominkach ma bardzo bogatą wiedzę – dowie się ze strony bardzo wiele rzeczy. Mowa tu o portalu kominki.org. Szczerze polecam.
#2016-02-23 09:17:54 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

A dlaczego Ty to masz załatwiać, a nie na przykład Twój mąż? Ty może zajmij się aranżacją ogrodu czy coś, a Twój mąż sprawami czysto technicznymi – on na pewno zna się na tym lepiej.
#2016-02-23 11:58:52 

Maxior

Użytkownik

Posty: 115

Skąd:

Wiek: 29

Odsyłam Cię na stronę: http://www.kominki.org/kominki/plaszcze-wodne-i-dgp. Znajdziesz tam kilka artykułów, których lektura na pewno pozbawi Cię jakichkolwiek wątpliwości. Ja mam kominek z płaszczem wodnym w swoim domu i polecam tę alternatywę. ale nie polecam, jeśli masz gotowy, urządzony już dom i nagle Ci się wymyśliło, że chcesz kominek. Jego instalację najlepiej jest zaplanować już w trakcie budowy szkieletu domu, albo w ramach gruntownego remontu. Wówczas dużo zaoszczędzisz przy praktycznej robocie.
#2016-02-23 13:45:55 

Jupiterka

Użytkownik

Posty: 124

Skąd: Kraków

Wiek: 60

Ja też mam kominek z płaszczem wodnym, bo taki wybrał mój narzeczony – on się na tym zna, na pewno o wiele lepiej niż ja.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015