#2016-02-23 00:53:41 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Witam wszystkich. Od ponad dwóch lat choruję przewlekle na pęcherz. Notorycznie łapię wszelkiego rodzaju infekcje mimo, że przestrzegam wszystkich wytycznych, jakie dostałam od lekarzy urologów, ginekologów, internistów, nawet psychologa. Powiedziałabym, że w obecnej chwili dbam o higienę bardziej, niż ktokolwiek inny. Codziennie zmieniam ręczniki w domu, gotuję je, łykam żurawinę, piję herbaty z pokrzywy tak często, ze nawet już nie czuję ich paskudnego smaku, ubieram się ciepło – oczywiście tylko bawełna i NIC. Ciągle to samo, dwa razy w miesiącu budzę się w środku nocy z tym samym, koszmarnym bólem. Doradźcie mi, co jeszcze mogę zrobić, bo lekarze rozkładają już ręce i szukają przyczyny w mojej psychice.
#2016-02-23 02:39:07 

GrubaEmi

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 20

Kochana, nie poddawaj się tylko. Z zapaleniami pęcherza zmaga się bardzo dużo kobiet, ja też. Obawiam się, że w gestii koncernów farmaceutycznych nie jest i nigdy nie będzie wyleczenie nas z tego raz na zawsze, bo wtedy nie notowaliby zysków. Sama codziennie biorę zapobiegawczo furaginę.
#2016-02-23 04:39:29 

Ciekawska

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Szczecin

Wiek: 23

Taak, znam to aż za dobrze. Przeszłam chyba przez wszystkie możliwe porady w internecie, nawet te najbardziej absurdalne, bez skutku. Przyzwyczaiłam się już do myśli, że nic z tego, Urosept łykam jak cukierki :(
#2016-02-23 06:11:49 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

Sama herbata z pokrzywy widocznie na Ciebie nie działa. Spróbuj może kupić sobie w sklepie taki prawdziwy sok z pokrzywy, koniecnzie mętny, i słodzić go za każdym razem miodem spadziowym. Konkretną recepturę znajdziesz w sieci bez problemu. On ma bardzo silne właściwości uodparniające, może chociaż trochę wpłynie na zmniejszenie częstotliwości występowania u Ciebie zapaleń. Ja go dość często pije, bo reguluje też działalność układu trawiennego :)
#2016-02-23 08:36:31 

Jaskółka

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Elbląg

Wiek: 19

Dziękuję za poradę, tego jeszcze nie próbowałam. Jak dotąd pochłaniałam litry herbat ziołowych, ale wiadomo, bez rezultatu. Problem w tym, że właśnie czuję, że zbliża się kolejne zapalenie i nie bardzo widzi mi się teraz wychodzenie z domu… Idzie jakoś kupić ten miód i sok przez internet?
#2016-02-23 11:15:45 

Lizakowa

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Pasłęk

Wiek: 29

No, ja sok kupuję w osiedlowym spożywczaku, a miód zamawiam tylko przez internet, prosto z pasieki: http://www.krainamiodow.pl/. Tak w tygodniu to nie mam czasu na bieganie po sklepach. Podczas zapalenia pęcherza to też nie wyobrażam sobie jechać do marketu, zresztą te miody „hipermarketowe” nawet w połowie nie smakują tak dobrze, jak takie świeże. Najlepiej to kupić z dwa słoiczki na zapas. Nawet jeśli nie na pęcherz, to na przeziębienie powinien pomóc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015